Як правильно підібрати весільний букет для нареченої

Як правильно підібрати весільний букет для нареченої

 Весільний букет є вагомим та незамінним атрибутом нареченої. Він доповненням до образу нареченої, він її прикрасою та аксесуаром, тому до його вибору потрібно віднестись з відповідальністю.

Згідно українських народних традицій, букет наречений дарував молодій одразу після її викупу. Тому вважалось, що букет повинен купляти наречений. Однак жодна наречена не захоче отримати свій весільний букет, не знаючи наперед який він буде. Тому часто наречені разом ідуть вибирати весільний букет.

При виборі весільного букета варто врахувати образ нареченої, адже букет має доповнювати його, і ні в якому разі не відвертати увагу від самої нареченої. Варто врахувати кольорову гамму, яка буде присутня в платті чи аксесуарах нареченої, і в таких же тонах підібрати квіти для букету.Весільний букетТакож варто врахувати ріст нареченої, якщо наречена невеликого зросту, то варто замовити маленький круглий букет, для дівчат з високим зростом підійдуть букети з спадаючими квітами.

За допомогою форми, розміру та квітів в букеті можна передати і характер нареченої. Якщо дівчина спокійна та зважена, їй в букеті будуть гармоніювати троянди світлих кольорів. Для енергійних та емоційних наречений підійдуть букети з оригінальним та не стандартним рішенням. Це може бути букет виконаний в незвичайних кольорах синій, жовтий, фіолетовий і т. п.

Весільний букет
Також певні стандарти відповідно до того яка наречена брюнетка чи блондинка. Брюнетки частіше обирають букети в яскравих кольорах, з червоних чи оранжевих троянд. Блондинки навпаки, обирають світлі та ніжні відтінки квітів.

Щодо вибору квітів у весільний букет, то тут все підбирається індивідуально. Найпопулярнішими серед усіх квітів троянди. Білі, червоні, бежеві та багато інших відтінків використовують у весільних букетах. Традиційно в букет використовують троянди на короткому стеблі з не розпустившимися пупляхами. Також популярними для весільного букета тюльпани, піонії, гвоздики, конвалії, лілії, гарденії. Стильно також використати прості польові квіти, саме вони нададуть нареченій ніжного та скромного образу. Весільний букет

При виборі квітів до весільного букету варто враховувати пору року, адже весною важко знайти хризантеми, а осінню ніжних тюльпанів. Щоб не получилось як у відомій казці про Дванадцять Місяців, де посеред холодної зими, дівчина побажала дістати їй підсніжники. Хоча, можна все, однак це відчутно відіб’ється на бюджеті наречених.

Весільний букет

Вибір квітів для весільного букету пов’язаний також з традиціями та народними звичаями. Червоні квіти ознакою палкого кохання, білій квіти в букеті ознакою молодості та чистоті нареченої, тому традиційним саме букет з білих квітів. Жовті квіти символізують життя, і благословляють наречених на довге та щасливе подружнє життя. Отже, підбір квітів для весільного букету нареченої, важливою та відповідальною справою, де варто врахувати багато моментів, починаючи від сукні нареченою, закінчуючи народними традиціями. Однак саме головне те, щоб весільний букет дарував нареченій лише позитивні емоції в день її весілля.