9 ідей Як зробити пропозицію

20 квітня

9 ідей Як зробити пропозицію


Для мене пропозиція прозвучала саме так як я уявляла – несподівано, романтично та організована від щирого серця. Для мене важливо було те, що скаже мій Коханий, його слова передавали мої відчуття в цей момент.

Але кожна з нас, уявляє цей момент по-своєму. Тому, я вирішила підібрати різні ідеї як зробити пропозицію, для того щоб Ви, наші коханні мужчини, могли вибрати для себе той варіант, якого чекає Ваша кохана.

  1. Організуйте вечерю на даху будинку. Заздалегідь подбайте про ключі від даху, принесіть туди стіл. Подбайте, щоб вечеря нагадувала вечерю в ресторані. Стіл повинен бути накритий скатертиною, поставте свічки, шампанське з бокалами. Далі в самий підходящий момент встаньте на одне коліно і скажіть ті самі слова. 

  1. Запросіть свою кохану на побачення, в те місце, де Ви зустрілись. Візьміть із собою бутилочку шампанського та келихи. 

  1. В день, коли Ви вирішили освідчитись, з самого ранку робіть так, щоб Ваша кохана знаходила по одній троянді (можна обрати іншу квітку, ту, яку вона любить). А під кінець дня подаруйте їй оберемок троянд, в який поставте коробочку з каблучкою. 

  1. Ваша кохана живе в багатоповерхівці? Викладіть під її вікнами з свічок «Вийдеш за мене?» 

  1. В певне свято (підійде будь-яка подія, на яку Ви збирались робити подарунок). Підберіть декілька коробок (краще не менше 5-ти), і запакуйте їх одна в одну. В самій меншій повинна знаходитись коробочка з каблучкою. 

  1. Можна освідчитись в формі гри-квесту. Підготуйте стікери, на яких вкажіть певні завдання. Розклейте їх по квартирі. І коли дівчина виконає всі завдання, вкажіть їй на місце де знаходиться коробочка з каблучкою. 

  1. Ваша кохана полюбляє солодощі? Тоді це варіант саме для Вас . Купіть кіндер-сюприз. Обережно його розпакуйте так, щоб не пошкодити фольгу (вона нам знадобиться). Далі обережно відділіть дві шоколадні половинки. В коробочку з-під іграшки вкладіть каблучку. Для того щоб склеїти шоколадні половинки, над вогнем нагрійте ніж, далі ним проведіть по краях половинок і складіть їх докупи. Обережно обмотайте фольгою, постарайтесь зробити вигляд «як з магазину». І все. Даруйте своїй коханій!

  1. Якщо Ви плануєте освідчитись в Новий Рік, то коробочку з каблучкою повісьте на ялинку, і запропонуйте Коханій знайти свій подарунок. 

  1. Підготуйте багато повітряних кульок. В кожну з них покладіть записку, в якій напишіть за що кохаєте свою кохану. В одну кулькувкладіть каблучку. Ними закидайте всю кімнату. Далі запропонуйте Коханій лапати по-одній кульці. Зробіть так, щоб остатння луснула кулька з каблучкою. В цей момент зробите їй пропозицію.

  

Ваша,  Lady in orange

Переглядів: 682