Аркадій Войтюк та Юлія Сахневич

23 квітня

Аркадій Войтюк та Юлія Сахневич


22 вересня 2013 року одружились Аркадій Войтюк та Юлія Сахневич.

Аркадій став відомій публіці через участь в співочому шоу «Х-фактор», що транслював канал «СТБ», та своєю грою в КВН в команді «V.I.P Тернопіль».  Юля, яка змалку вчилась танцям, також покорила канал «СТБ»,  там вона брала участь в проектах «Танцюють всі» та «Танці з зірками».

Юля, працювала з балетом на шоу «Х-фактор», там і почало зароджуватись  їхнє кохання. Спочатку це були просто робочі стосунки та дружнє спілкування. Проте після туру по Україні учасників шоу,  пара зблизилась.

Пропозицію «руки та серця», Аркадій як справжній романтик, зробив в День всіх Закоханих. Він  проготував романтичну вечерю з свічками та герляндами у вигляді сердечок. І Юля просто не змогла відмовити.

Організацією весілля займалась Юля. Вона працює з весільними агенствами і в неї багато знайомих в цій сфері,  які і допомогли зробити весілля ідеальним! Єдиний прикрий момент, який трапився під час весілля, був повязаний з піснею, яку Аркадій спеціально написав. Аранжувальник не встиг все підготувати, і сюрприз не получився.

Особливу увагу наречені приділили обручкам. Аркадій обрав з чорними камінцями, Юля – з білими. Костюм Аркадію шив український дизайнер Серж Смолін. А Юля обрала ексклюзивну сукню від Дизайн Бюро за співпрацею з Анною Михайлик.

Переглядів: 1046