Чому варто робити виїзну церемонію?

Чому варто робити виїзну церемонію?

Виїзна церемонія одруження стає з кожним роком все популярнішою. Молодята швидко підхопили цю тенденцію, і тепер сучасні молоді пари бажають розписуватися далеко від традиційного і часом навіть набридлого РАЦСу. Тепер нудні стіни і надмірна офіційність не в моді. Весільний портал «Моє весілля» розповість, чим так цікава і хороша виїзна церемонія.

Причини сказати «так» виїзній церемонії одруження:

  • Молодята зможуть самостійно вибрати будь-який затишний куточок, де вони хотіли б провести церемонію. Мальовнича природа, ресторан, заміський будинок – все, що завгодно Вашому серцю. Момент розпису буде виглядати дуже шикарно і запам’ятається всім надовго.
  • Атмосфера урочистості буде по-особливому дивовижною, бо Ви прикрасите це місце на Ваш смак. Тут можна буде втілити всі ідеї, які є у молодят. Наприклад, зробити арки з квітів, придбати спеціальні прикраси декору і розставити їх всюди, красиво обшити стільці для гостей, розсипати пелюстки і т. д. Більш того, після розпису можна прямо на місці влаштувати запуск куль в небо, який буде символізувати початок прекрасного періоду Вашої спільного життя. Можна покататися на конях, якщо це заміський будинок, або на теплоході, якщо Ви розписувалися біля озера або Ваше весілля організована в морському стилі.
  • Так як все буде організовано оригінально і красиво, то яскравими, звичайно, вийдуть весільні фотографії та відеозйомка. Подивившись їх через багато років, Ви точно не пошкодуєте про те, що вирішили провести сучасну і популярну виїзну церемонію.

Чому варто робити виїзну церемонію

  • Молодята зможуть вибрати будь-який час і день проведення виїзної реєстрації, який не обов’язково повинен збігатися з днем ​​офіційної церемонії в РАЦСі. Так Вам буде набагато зручніше підлаштуватися під свій часовий регламент, а не залежати від часу, строго встановленого іншими особами.
  • Ви зможете провести реєстрацію більш оригінально. Наприклад, написати жартівливі листи-клятви, зробити текст офіційної церемонії цікавішим і різноманітнішим, запросити музикантів. Конкурси, сюрпризи, жарти – це ті бонуси, які приємно порадують Вас і всіх присутніх гостей. Також молодята зможуть контролювати час проведення церемонії реєстрації шлюбу. Якщо вона здасться занадто довгою, то Ви зможете її скоротити, або зробити все навпаки в разі зворотного ситуації.
  • Виїзна церемонія не змусить молоду пару думати про те, помістяться чи гості в приміщення РАЦСу, якщо весілля повинне бути масштабним. Всі зможуть побачити прекрасний момент обміну кільцями і створення нової сім’ї. Більш того, вони будуть відчувати себе більш невимушено, так як особливої ​​формальності виїзна церемонія не припускає.

Зазвичай виїзна реєстрація проводиться поруч з тим місцем, де Ви будете святкувати саме весілля. Якщо Ви хочете організувати ці дві події в абсолютно різних місцях (церемонію – на природі, бенкет – в місті в ресторані), то врахуйте такі нюанси, як транспорт для доставки і зручності гостей. Краще все-таки зупинитися на перевіреному варіанті, а саме організації церемонії поряд з місцем проведення бенкету. Це не принесе Вам зайвих проблем.

Вибирайте місце, дату і час для церемонії, оригінально її прикрашайте – і створення нової сім’ї буде незабутнім моментом абсолютно для всіх!

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *