Даша Малахова та Сергій Сулим

11 січня

Даша Малахова та Сергій Сулим


 

3 грудня 2016 року втретє вийшла заміж відома телеведуча Даша Малахова. Її обранцем став Сергій Сулим, майстер спорту по важкій атлетиці та її особистий фітнес-тренер. Різниця в віці між закоханими 10 років, Даші – 38 років, а Сергію - 28 років. Однак, це не помішало закоханим об’єднати свої почуття в шлюбі.

Весілля відбулось у Львові, в тісному колі близьких та рідних молодят. Про це Даша повідомила на своїй сторінці в соц. мережі:

«Я дякую за привітання абсолютно всім. В першу чергу людям, з якими я зовсім не знайома - стільки теплих слів і побажань не заслуговує жодна людина в світі. Мені кажуть речі, які я впевнена, до мене відношення не мають. Я відчуваю, що не заслуговую жодного компліменту. Особливе спасибі родичам і дітям, які відпустили нас до Львова і продовжують нас любити в Києві. Це дуже цінно. Тепер про останні дні: я просто прибита щастям і не можу говорити, майже весь час просто посміхаюся. Висновок: напевно, я не звикла до такого обсягу побажань і щастя. І боюся навіть звикати. Вчора моїм чоловіком став найкращий чоловік у світі, і при цьому були присутні наші улюблені друзі»

До весілля Даша та Сергій зустрічались близько двох років. Пара познайомилась одразу після розлучення Даші з її другим чоловіком Чабою Макошем. З Чабою Даша виховувала двох дітей – Матяша та Олівера.

 

Фотографії використано з сайту http://viva.ua/

 

Переглядів: 569