Діаманти для нареченої: як правильно обрати прикраси на весілля

Діаманти для нареченої: як правильно обрати прикраси на весілля

Діаманти для нареченої: як правильно обрати прикраси на весілля.

Якщо весільну сукню зазвичай підбирають та купують заздалегідь, то прикраси на весілля наречена обирає не особливо ретельно та в останню чергу. Проте, щоб виглядати вишукано й стильно, варто знати декілька цікавих хитростей.

До традиційного білого плаття ідеально підійдуть прикраси з перлів та платини, натомість від золота варто відмовитись. Для білої сукні ви можете одягнути бежеві, перламутрові та сріблясті кольє, підвіски і сережки. Кремову сукню ідеально відтінить золото, натомість білі прикраси до неї не підійдуть. Найкраще обирати готові весільні комплекти, адже вони виконані в одному стилі – елегантні та цікаві. Підбираючи ювелірні прикраси, кожна наречена має врахувати ще й колір, фасон та стиль своєї весільної сукні. Чим складнішим та багатшим є фасон вашої сукні, тим простішими мають бути аксесуари, і навпаки.

Зверніть увагу й на форму вирізу вашої сукні. До сукні без бретелей підійде кругле намисто, ліф в формі серця гарно доповнять V-подібні прикраси, а виріз в формі квадрата – максимально прості. Якщо ж виріз вашої сукні асиметричний – краще обійтись без підвісок чи кольє.

В день весілля відмовтесь від масивних прикрас, вони можуть зіпсувати навіть найелегантнішу сукню, натомість надайте перевагу овальним чи краплевидним, які зроблять ваш образ ще більш вишуканим.