Весільний костюм та аксесуари для нареченого Україна

Обрати місто:

Майбутнє весілля та підготовка до цієї події - дуже радісний та хвилюючий час: адже стільки потрібно встигнути! Головним елементом святкової церемонії традиційно призначається плаття нареченої - і за цими приємними клопотами вибір костюма нареченого відходить на другий план, а буває, що і відкладається на останній момент. І зовсім даремно. Потім, при перегляді весільного альбому, молодята починають журитися: наречена виглядає як справжня принцеса - а ось у нареченого то піджак стовбурчиться, то штани у щиколоток збираються в гармошку.... От якби підбирати костюм нареченого не поспіхом, а підійти до цієї справи докладно - поруч з принцесою виявився б гідний її принц.

Вибір чоловічого костюма, не тільки весільного, завдання непросте. Здається, що лише жіноча мода різноманітна до нескінченності, а доля чоловіків - штани і піджак. Але вже на першій примірці - особливо, якщо чоловік не обтяжував себе носінням суворого ділового костюма - стають очевидними складності. Відразу ж виникає безліч питань. Якого тону вибрати костюм: світлого або темного? Як підібрати колір сорочки? Чи можна надягати синю сорочку під бежевий піджак? Краватка - така дрібна, здавалося б, деталь - але якої довжини вона повинна бути? Ширини? З яким малюнком? Підбір розміру штанів викликає подив: якщо по фігурі вони сидять добре, то штанини явно потребують вкороченні, і навпаки. Але ж є ж ще і мода, якої варто дотримуватися...

На нашому порталі є великий вибір салонів та магазинів чоловічого одягу, де кожен наречений зможе вибрати стиль свого образу на власному весіллі.