Друге весілля Павла та Марини Зібрових

Друге весілля Павла та Марини Зібрових

Відомий український співак Павло Зібров вруге одружився на своїй дружині Марині. Це особливе весілля відбулось в особливий для Марини день – в день її 60-річного ювілею. Також саме в цей день, 25 серпня, пара відсвяткувала своє срібне весілля – 25 років спільного подружнього життя!

Урочиста церемонія пройшла в одному з елітних ресторанів на Київщині. Павло Зібров був у розкішному світлому костюмі та бутоньєркою нареченого. А от Марина постала перед гостями у пишній весільній сукні без фати. Жінка, як і будь-яка наречена, тримала у руках ніжний букет з улюблених квітів, які їй подарував чоловік.

«Я вдячний долі, що 25 років тому зустрів Марину. Думаю, що я саме тебе шукав, але все ж ти мене знайшла, взяла за шкірки та забрала у полон кохання. Дякую тобі за доньку, за те, що ти завжди поряд зі мною, терпиш мене. Дякую, що у нас все вдається, як в хорошій пісні: я з тобою в щасті і добрі живу» – зворушливо сказав Павло Зібров під час церемонії.

В своєму Instagram Павло зізнався, що такий формат святкування придумала їхня донька Діана. Саме вона була ведучою вечора та й загалом організувала це весілля.

Друге весілля Павла та Марини Зібрових Друге весілля Павла та Марини Зібрових Друге весілля Павла та Марини Зібрових Друге весілля Павла та Марини Зібрових Друге весілля Павла та Марини Зібрових

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *