Дитячий одяг з інтернет магазину

Багато батьків побоюються купувати дитячий одяг в Інтернеті, не знаючи, як потрібно його вибирати. У звичайному магазині можна пощупати тканину та приміряти костюм, щоб подивитися, як він сідає по фігурі. А красивий наряд, побачений на сайті, може розчарувати при отриманні непрезентабельним видом або просто не підійти малюкові.

 

https://ilovemommy.com.ua/ пропонується широкий асортимент дитячого одягу, який відрізняється високою якістю матеріалів та пошиттям. Щоб підібрати одяг для дитини, необхідно лише:

  • прочитати інформацію про склад тканини;
  • правильно зняти мірки.

 

Багато батьків згідні з тим, що найкращий дитячий одяг – трикотаж. До складу в’язаних та пошитих з еластичних полотен виробів входять:

  • натуральні бавовняні та вовняні нитки, що забезпечують фізичну і гігієнічну комфортність матеріалів;
  • синтетичні добавки, що покращують споживчі властивості.

 

Одяг з трикотажу добре пропускає повітря, дозволяючи тілу малюка вільно дихати навіть при високій фізичної активності. У холодну погоду такі вироби зберігають тепло. Трикотажні речі розтягуються, зручно облягаючи фігуру, не мнуться, довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду, не потребують складного догляду. З трикотажу дизайнери створюють гарні моделі на будь-який сезон, ні в чому не гірші костюмам з дорогих тканин.

 

Зазвичай на сайті, який продає дитячий одяг, можна знайти не тільки інформацію про склад матеріалу, а й стандартні розміри для представлених моделей. Щоб батьки і дитина були задоволені модною покупкою, необхідно зняти з малюка точні мірки. В першу чергу потрібно визначити зріст та обхват грудей. Можуть знадобитися також дані по обхвату стегон та талії. Щоб правильно зняти мірки:

  • поставте малюка впритул до стіни на тверду поверхню, попередньо знявши з нього взуття. Виміряйте зріст від п’ят до маківки;
  • обхват грудей виміряйте по лінії сосків;
  • визначаючи обхват талії, попросіть малюка не надувати і не втягувати живіт. Заміри знімайте по самій вузькій частині животика;
  • виміряйте обхват стегон, проклавши сантиметрову стрічку по найбільш виступаючим точкам сідниць.

 

Якщо плануєте замовити дитині куртку, сорочку, светр або джемпер, потрібно виміряти довжину рук малюка. Найчастіше саме короткі рукава є причиною невдоволення покупкою.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *