Деталі події

Деталі події

КУРС “ВЕСІЛЬНИЙ КООРДИНАТОР” ВІД ВЕСІЛЬНОГО АГЕНТСТВА MARY

Опис

2 грудня стартує Курс “Весільний координатор”.

Твій вхідний квиток в весільний бізнес зі знижкою в 50%!

Ось уже 4 роки поспіль, ми успішно випускаємо висококласних фахівців весільного бізнесу. Весільний координатор, на сьогоднішній день, одна з найпрестижніших та цікавих професій, про яку Ви раніше знали лише з американських фільмів.
Отже, ми починаємо набір в групу №12 на курс “ВЕСІЛЬНИЙ КООРДИНАТОР”, який стартує 2 грудня 2017 р. Наша пропозиція – це реальна можливість стати частиною весільного бізнесу. Диплом про закінчення Курсу відкриє перед Вами можливість знайти роботу в якості менеджера в весільному агентстві або зайнятися організацією весіль самостійно.

Курс стартує 2 грудня 2017 року та триватиме до 30 грудня 2017 року.

Захист дипломних проектів і вручення дипломів відбудеться 30 грудня 2017 р.

А що б Ваші знання не були тільки теоретичними, ми надамо Вам унікальну можливість пройти практику на РЕАЛЬНОМУ весіллі. За підсумком занять Вам необхідно буде захистити дипломну роботу. В якій Ви створите з нуля свій власний перший весільний проект! ДИПЛОМ Весільного Координатора стане гідним підтвердженням отриманих Вами знань і досвіду.

Дата проведення курсу

Курс триватиме з 2 грудня по 30 грудня 2017 р.

Формат

Всі заняття проходять в форматі інтерактивного спілкування тренера та учасників курсу. Після оплати курсу Вам на пошту прийде підтвердження, із зазначенням місця проведення курсу. А також посилання на групу в facebook, де буде відбуватися взаємодія групи і тренерів в перервах між заняттями. Якщо у Вас не вийде бути присутнім під час прямої трансляції, посилання на урок буде доступна в Вашому кабінеті ще три місяці. Вам буде потрібно виконувати домашнє завдання та впроваджувати на практиці нові інструменти для закріплення результату.

Комунікація

Під час занять Ви зможете задавати будь-які питання тренеру. Після занять у Вас так само буде час для того що б поспілкуватися по тематиці заняття. Також Ви отримаєте доступ до закритої facebook-групи курсу, де зможете обговорювати заняття. Під час занять Ви зможете задавати будь-які питання тренеру. Після занять у Вас так само буде час для того щоб поспілкуватися  по тематиці заняття. Також Ви отримаєте доступ до закритої facebook-групі курсу, де зможете обговорювати заняття з викладачем та іншими учасниками курсу, отримувати додаткові матеріали і т. д.

Деталі за телефоном: (067) 506 64 33

Організатор: Весільне агентство MARY

http://marryme.ua/

https://www.facebook.com/maryagency/

Місце проведення

Київ

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі події