Деталі події

Деталі події

Наймаштабніша весільна виставка в Івано-Франківську!

Опис

Наймасштабніша весільна виставка в Івано-Франківську!


З довгоочікуваним приходом весни, у Івано-Франківську відбудеться наймасштабніша весільна виставка – Весільний WEEKEND`16 і пройде вона 2-3 квітня 2016 року. Організаторами виступили агенція «Весільний Ескіз» та готель «Надія». Це чудова можливість познайомити наречених з кращими фахівцями весільного світу.

ВЕСІЛЬНА ВИСТАВКА – унікальна публічна демонстрація досягнень у весільній сфері, де наречені зможуть побачити виступи, покази, різні шоу та майстер класи. Новинками для учасників також будуть: шоу-руми, весільне кафе, фотозона, територія краси.і ще багато всяких цікавинок. Місцем проведення стане ресторан «Надія», зал Національний.

Чому відбувається цей захід? Для того, щоб наречені могли зустрітися з кращими весільними фахівцями. Цей захід зекономить їхній особистий час, наситить корисною та цікавою інформацією, підживить весняно-весільною атмосферою. Наречені отримають безліч новинок та ідей, які зможуть реалізувати під час підготовки до власного весілля і звичайно, зможуть вибрати собі найкращих фахівців, які організують їхнє свято на найвищому рівні.

Вартість? Участь у виставці для учасників буде платна: 30 грн за 1 білет до 1.02.2015, 40 грн до 1.04. На виставці – 50 грн. Це символічна сума, для того щоб на виставку завітали саме наречені та усі, хто цікавиться весіллям, і створити комфортну та затишну атмосферу для наречених. Кожний відвідувач, що придбає квиток, отримає в подарунок – пакет з журналом для нареченої та сюрприз від організаторів.

Відвідувачі? Відвідувачами можуть бути усі наречені, в кого заплановано весілля в майбутньому! Ми є відкритими до молодих, які хочуть не просто смачно нагодувати своїх гостей, але і створити затишну атмосферу на своєму святі, здивувати шоу-програмою та звичайно красиво виглядати.

Учасники? Учасниками виставки будуть представники весільної індустрії усіх напрямків: починаючи від плаття, прикрас, віражу, зачіски, закінчуючи декором, флористикою, музикантами, шоу-програмою, кенді-баром та багато іншого.

Територія виставки буде включати такі зони:

1 зона безпосередньо сама виставка з учасниками,

2 зона – велика сцена, на якій буде проходити

програма НОН-стоп (виступи, покази, різні шоу),

3 зона – це майстер класи від фахівців весільної

індустрії.

Організатори: 

www.vystavka.if.ua

Тел. для відвідувачів: 066-42-46-415

Тел. для учасників: 067-415-85-38

Місце проведення

Івано-Франківськ

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі події