Деталі події

Деталі події

ВПЕРШЕ ЦІЄЇ ОСЕНІ! ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ІНДУСТРІЇЇ КРАСИ

Опис

ВПЕРШЕ ЦІЄЇ ОСЕНІ! Запрошуємо відвідати Ваш улюблений Фестиваль індустріїї краси


На прохання відвідувачів та учасників, цієї осені захід пройде 2-й раз за рік!

Дати проведення: 6, 7 і 8 жовтня
Місце проведення: Виставковий комплекс “Південний-EXPO”
,    м. Львів, вул.. Щирецька, 36
Отримате безкоштовне запрошення: http://zerkalomody.com/ 

Вже 9-й раз Львів зустрічає найбільшу професійну подію у світі індустрії краси Західної України – Фестиваль «Дзеркало моди».

 

«Дзеркало моди» не стоїть на місці, саме тому, щороку кількість відвідувачів, учасників,  майстер-класів, національних Чемпіонатів , представлених торгових марок, відкритих показів  збільшується.  А також, Фестиваль збирає останні новинки і тренди beauty-ринку, включає всі актуальні напрями індустрії краси.

«Дзеркало моди» – найбільший асортимент продукції індустрії краси в Західній Україні!

7 причин відвідати:
1. Учасники – провідні компанії, відомі торгові марки. У Фестивалі беруть участь найпопулярніші компанії з 22 міст України. Саме тому, подібного асортименту продукції в Вашому регіоні немає ніде!
2. Акції. Знижки. Ви можете придбати продукцію за зниженими цінами (до -70 %) та по спеціальним акційним пропозиціям ( 1 + 1 і т.д. )
3. Новинки. Тренди сезону. Спеціально для відвідувачів, компанії презентують останні розробки і новинки, демонструють їх у роботі.
4. Професійна програма заходів. Безкоштовні майстер-класи для всіх фахівців на відкритій сцені і стендах учасників. Закриті майстер-класи за участю провідних beauty-майстрів України та СНД .
5. Абсолютно новий формат конкурсу!!! В рамках «Дзеркало моди» , проходять конкурсні заходи , які допомагають підтвердити свій професіоналізм і дають квиток для участі в міжнародних змаганнях.
6. Консультація. Обмін досвідом. Фестиваль надає можливість отримати безкоштовні поради і знання від гуру beauty-індустрії України, а також поспілкуватися з колегами в невимушеній обстановці .
7. Testy. Наші учасники тестують продукцію і демонструють роботу обладнання на Ваших очах! Ви оберете  те, що потрібно саме Вам!
Фестиваль індустрії краси «Дзеркало моди -Львів-2016» , охоплює ринок індустрії краси одного з найбільших в Україні регіонів
Включає в себе:
1. ВИСТАВКА «ДЗЕРКАЛО МОДИ» : перукарське мистецтво, нігтьовий сервіс і нарощування вій, все для brow – майстрів, декоративна косметика і парфумерія, все для салонів краси, все для масажу, косметологія та обладнання для косметологічних кабінетів, косметика, SPA & Wellness- послуги, перманентний макіяж, модні аксесуари та біжутерія, hand – made​​.

3. КОНКУРСНА ПРОГРАМА

4. А також, НЕ ПРОПУСТІТЬ:

  • Яскраві TREND-шоу;
  • Beauty-розіграш близько 200 призів від компаній Фестивалю;
  • Безкоштовні майстер-класи на відкритій сцені.
Роби відкриття у світі краси разом із «Дзеркало моди»!
Для отримання детальної інформації
дзвоніть:  +38 (056) 373-93-78, +38 (067) 539-29-35
або пишіть: zerkalo@expometeor.comhttp://zerkalomody.com/https://vk.com/zerkalomodyhttps://www.facebook.com/zerkalom/

Місце проведення

Львів

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі події