Весільні фотографи Україна. Фотозйомка та фотосесія весіль

Обрати місто:

Весілля - одне з найбільш тендітних і важливих подій в житті. Після весілля молодим обов'язково захочеться згадати, який у них був декор, розглянути деталі весільного плаття і подивитися які емоції вони відчували, вперше зустрівшись.

Фотографа на весілля рекомендують починати шукати за кілька місяців. Якщо весілля планується в сезон або ви вирішили вибрати популярного фотографа, то краще починати шукати за півроку і раніше.

Хороший фотограф, як правило, володіє сучасною технікою, яка дозволить сфотографувати зображення в максимальній якості. Зазвичай у професіонала в арсеналі є дві дорогі камери і кілька об'єктивів, які дозволять зробити різнопланові кадри.

Фотограф на весіллі не має право на помилку: якщо у нього зламається одна камера, то в запасі буде інша. Також в рюкзаку у весільного фотографа має бути кілька вакантних місць для запасних батарейок, флешок.

Весільну фотозйомку поділяють на два жанри: репортажна та постановочна. Постановочні фото найчастіше робляться на прогулянці, а також при зйомці весільних деталей. Часто креативні весільні фотографи працюють в парі. Це дуже зручно: один знімає великі плани, другий - загальні. Завдяки цьому у молодят будуть різноманітні фото одноих і тих же події.

Студії з весільного фотографування завжди підкажуть своїм молодятам, який краще вибрати маршрут прогулянки. Також розкажуть, як скласти таймінг весільного дня, щоб всі чітко розпланувати.

Вибір кого ж найняти для фотозйомки весілля - справа не з простих, адже на ринку безліч пропозицій. Для початку потрібно визначитися з бюджетом, який ви готові витратити на дану послугу.

На весільну фотозйомку ціни різні і на її вартість впливають багато чинників: кількість фотографів, чи входить в пакет фотокнига, лав сторі. Найчастіше, в будні дні (крім п'ятниці) весільна фотосесія коштує дешевше. Визначившись з бюджетом, вивчіть портфоліо на сайтах потенційних кандидатів, прочитайте відгуки.

На першій зустрічі попросіть показати приклад повного знімального весільного дня. На початку розмови розкажіть про стиль весілля та висловіть свої побажання. Запитайте у весільного фотографа, як давно він працює в цій сфері, в якому стилі краще знімати заходи, чи працює він з помічником. Важливо уточнити, скільки фото вам віддадуть, на якому носії і як довго їх оброблятимуть. Також потрібно дізнатися друкує він фото, чи всі фото обробляє, а скільки штук ретушує. Задавши всі питання, запитаєте кінцеву вартість послуг. Якщо вам людина симпатична і відповідає всім вимогам, то ви сміливо можете оформляти замовлення на послугу.

На нашому порталі ми зібрали велику базу весільних фотографів, оснастивши її зручним пошуком. Ми впевнені, що серед них кожні наречені зможуть обрати саме того фотографа, який буде працювати на їхньому весіллі.