Організація фуршетів Україна

Обрати місто:

Найчастіше весілля - це не тільки свято емоцій і почуттів, але і свято живота. І, зрадівши за нову сім'ю, гості планують поласувати вишуканою кухнею. Тому дуже важливо подбати про це питання заздалегідь. Багато молодих бояться вибирати заміську садибу в якості майданчика для свята, адже там зазвичай не буває своєї кухні і кухарі. Але це абсолютно марно! В наші дні служба кейтерингу добре розвинена і смачний обід з декількох страв можуть доставити в теплому вигляді навіть на лісову галявину. Так що, кейтеринг на весілля дуже зручний.

Що таке кейтеринг? Слово «кейтеринг» походить від англійського «cater», що перекладається «поставляти їжу». Це один із напрямів громадського харчування. Воно займається забезпеченням їжею виїзних заходів, тобто там, де немає кухні. Зазвичай фахівці з кейтеренгу або приїжджають зі своїм обладнанням і готують страви на місці, або доставляють вже готові страви. Сервіровка столу, обслуговування банкету офіціантами і навіть оформлення зазвичай теж входить в поняття кейтеринг на весілля. У службі кейтерингу вже є кілька наборів посуду і столового текстилю, придатного для різних стильових напрямків і приміщень. Тому, замовивши послуги кейтерингу, можна одним махом закрити відразу кілька питань з підготовки до весілля.

Кейтеринг - це ні в якому разі не виїзний пікнік. Не знаючи, чи є в місці святкування кухня, Ви ніколи не відрізните банкет, влаштований службою кейтерингу, від стаціонарного ресторанного банкету. Ще один важливий плюс кейтерингу - його сучасний підхід і відкритість для нових ідей. Ви завжди зможете реалізувати разом зі службою кейтерінгу нестандартні ідеї для вечері, обговорити подачу страв і внести новизну в такий традиційний вид святкування, як банкет.

Для Вашої зручності ми зібрали в каталозі безліч хороших служб кейтерингу, які залишили ситими і задоволеними тисячі гостей. Підтвердженням цьому виступають відгуки клієнтів, які також можна знайти в нашому порталі. А щоб у Вас не залишилося сумнівів, Ви можете подивитися в каталозі апетитні фотографії, тільки краще не варто цього робити на голодний шлунок!