Галопом по Європах! Урочиста реєстрація шлюбу та вінчання за один день.

2 лютого

Галопом по Європах! Урочиста реєстрація шлюбу та вінчання за один день.


Весілля для молодят є особливою подією – адже це день створення нової сім’ї, день, коли починається щасливе сімейне життя. Саме тому чимало закоханих пар хочуть провести церемонію реєстрації шлюбу та вінчання у церкві за один день. Якщо ж ви прийняли таке рішення, перед вам постане нелегке завдання: ретельно все обдумати і спланувати, адже в такому випадку святкова програма буде насичена і для вас, і для гостей.

Щоб з поєднанням церемоній не виникало проблем, в першу чергу ви маєте узгодити дату розпису у РАЦСі та вінчання у церкві. Справа в тому, що чимало храмів здійснюють вінчання тільки в середу, п’ятницю й неділю. Зазвичай у церквах молодят вінчають після святої літургії – в проміжку між 12 та 15 годинами. Тому завітати до РАЦСу вам слід вранці, адже для вінчання необхідне свідоцтво про шлюб. Сплануйте весільні церемонії так, щоб залишився час на прогулянку та фотосесію, а гості не чекали надто довго на святковий бенкет.

Добре продумана організація свята допоможе вам закріпити свою сім’ю і перед людьми, і перед Богом лише за один день. Проте зважте всі дрібнички, щоб ваше свято було ідеальним.

Переглядів: 537