Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов

Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов

Через 10 років стосунків суддя Танців з зірками Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов офіційно стали чоловіком та дружиною. Це сталося в грудні 2018 року, напередодні католицького Різдва. Однак про своє таємне весілля прем’єри Національної опери України розповіли лише літом 2019 року. Церемонія відбулася на території США. Раніше артисти були лише вінчані.

Тепер Катерина та Олександр не виключають повторення весільної церемонії в Україні, а, можливо, і в інших країнах світу.

«Офіційно заміж я виходила в пуантах, в пачці і з фатою. Нам подобається наше балетне життя: кожні півроку практично відзначаємо медовий місяць. Коли їдемо на гастролі, відпрацювавши балет, повністю належимо один одному», — поділилася Кухар.

На обкладинці випуску журналу Viva! Катерина та Олександр позують у весільних образах. Поруч із закоханими батьками зображені їхні діти.

Весілля Катерина Кухар та її чоловіка Олександр СтояновВесілля Катерина Кухар та її чоловіка Олександр СтояновВесілля Катерина Кухар та її чоловіка Олександр Стоянов

джерело

 

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *