Кольорове весілля: Пристрасть в червоному, блакитна легкість чи життєрадісність жовтого

2 лютого

Кольорове весілля: Пристрасть в червоному, блакитна легкість чи життєрадісність жовтого


   Організувати весілля вашої мрії не так вже й просто, адже слід врахувати всі його аспекти і найдрібніші деталі. А щоб ваше свято кохання було гармонійним та стильним, оформіть його по-особливому – підберіть колір свого весілля. Оформлення в одній кольоровій гамі всіх складових вашого весілля – від туфель нареченої до бутоньєрок і тканинних композицій в бенкетному залі, зробить ваш найщасливіший день яскравим та оригінальним.

   Правильно скомпонувати колірну гаму вашого свята неважко – для цього оберіть основний та допоміжні кольори. Основний, зазвичай має бути нейтральним, пастельним. Натомість допоміжний – яскравим, адже саме він допоможе розставити акценти. Червоний – колір вогню і пристрасті – для темпераментних пар, помаранчевий – колір радості і сонця – для сповнених оптимізму, блакитний – колір чистоти й легкості – для закоханих романтиків або синій, який створить атмосферу довіри та гармонії. Колір весілля – це завжди уособлення молодят, їхнього щастя та кохання, тому тільки вам вирішувати, як саме оформити свій особливий день.

 Ви можете обрати свій улюблений колір, або ж оформити весілля в залежності від значення кольорів чи пори року. Однак який би колір весілля Ви не обрали, він завжди додасть вашому святу оригінальності та зробить його особливим.

Переглядів: 709