not found

Ми пропонуємо абсолютно унікальні пропозиції для кожного з Вас (двохкамерна відео та фотозйомка, аеро-відео зйомка), наша команда використовує лише професійне обладнання, адже це запорука якості. Ми підходимо до будь-якого завдання творчо і для нас головне, щоб перглядаючи наші роботи Ви переносились у HISTORY- історію приємних спогадів які несуть у собі в собі позитив, гарний настрій, емоції. В наших роботах Ви можете побачити лише по-справжньому живі почуття, трепетні хвилювання і переживання, сльози радості… Будем раді працювати для Вас! Працюємо у Львові та області. Творимо історію разом.

Замовлення відеозйомки: Західна Україна Арсен Ільєнко 093 7281130, 050 5010940 Київ Дмитро Сенишин 097 9468297, 063 608607

History makers – це команда молодих творчих професіоналів, які спеціалізуються в усіх спектрах фото та відео зйомки. В наших руках кадри перетворюються на історію. Ми до кожного нашого клієнта відносимось з турботою і максимальним сервісом, і зараз ми можемо запропонувати абсолютно унікальні пропозиції для кожного з Вас (двохкамерна відео та фотозйомка, аеро-відео зйомка), наша команда використовує лише професійне обладнання, адже це запорука якості. Ми підходимо до будь-якого завдання творчо і для нас головне, щоб перглядаючи наші роботи Ви переносились у HISTORY- історію приємних спогадів які несуть у собі позитив, гарний настрій, емоції. Будем раді працювати для Вас! НАШІ ПОСЛУГИ: Відеозйомка весіль, Випускних вечорів, Хрестин, Love story, Відеозапрошення, Кліпи, рекла, аерозйомка, production & postproduction, кіно, кліпы, реклама, промо ролики, відео візитки, корпоративні фільми, репортажі, love story, весілля. Весільна фотозйомка, Love story, Сімейна фотосесія, “9 місяців щастя”, Випускні фотокниги Працюємо у Львові, Києві та на території всієї України. Творимо історію разом.

Відео

Розташування

Львів, Київ