not found

CHICA-BAND – це професійне, стильне і запальне музичне оформлення Вашого заходу. Ми даруємо людям емоції й робимо це якісно! Наш гурт допоможе Вам зробити свято незабутнім, пам’ятним і особливим. Учасник шоу “Х-Фактор 7”. Кавер група на весілля CHIСA-BAND доступна в будь-якому місті України.

CHICA-BAND – учасник ТВ шоу “Х-Фактор 7”, драйвова і запальна кавер група (Київ) і краще музичне оформлення будь-якого свята. CHICA-BAND – це музичний колектив на свято, весілля, корпоратив, презентацію або вечірку, який доступний в будь-якій точці України та далеко за її межами.

Ця група на корпоратив може похвалитися музикантами в своєму складі, які беруть участь в інших цікавих музичних і творчих проектах, таких як: MONATIK, Міла Нітіч, ​​Анна Ходорівська, Дмитро Бабак, Kadnay, Open Kids, Quest Pistols, Dzidzio та інші. Якщо вам потрібна кавер група з Києва на корпоратив, даний колектив підійде як не можна краще, завдяки величезному музичному досвіду, майстерності і таланту. Сьогодні при бажанні замовити музикантів на корпоратив або на свято, це не складе труднощів. Все що вам потрібно зробити, це побачити, почути кавер групу і подивитися її портфоліо.

Відео

Розташування

Київ