Lviv Wedding Festival 2017- це буде неймовірно!

11 січня

Lviv Wedding Festival 2017- це буде неймовірно!


Дата заходу: 4-5 березня 2017 р.

Місце: Південний-Експо, виставковий зал

Кількість учасників: 4000-5000

  

Lviv Wedding Festival 2017 – вже багато років поспіль символізує собою найбільш масштабну та красиву весняну подію у Західній Україні. Подію, яку неможливо пропустити, адже тут є змога поспілкуватись з найкращими представниками весільної індустрії, побачити виступи артистів, відвідати шоу-руми, взяти участь у розіграшах, відвідати майстер класи та отримати безцінні поради та практику. 

На заході представлені різні зони: виставкові площі, розважальні павільйони, інтерактивні зони, велика і маленька сцена та кавярні, де так смачно дегустувати львівську каву та смаколики. 

Lviv Wedding Festival – подія красива та емоційна. Потрапивши на неї, здається що потрапляєш у казку, сповнену неймовірними враженнями, сюрпризами та новими знайомствами. Кожного учасника очікують подарунки та приємні несподіванки. А пари, що готуються до весілля, зможуть одразу обрати та замовити для свого свята усі необхідні весільні послуги. 

Щоб зробити виставку ще більш захопливішою, організатори заходу, Mopis Wedding&Event щорічно готують масштабні та інтерактивні декорації які підкреслюють тему фестивалю. Цього року Lviv Wedding Festival розкриватиме вислів «Любов понад усе», він і стане основою оформлення та наповнення програми. 

При всій грандіозності та насиченості, «Lviv Wedding Festival» - подія доступна для кожного. Вхідний квиток коштує лише 50 грн, при попередньому бронюванні і 80 грн, якщо купувати при вході.

Детальніша інформація про подію: https://mopis.com.ua/wedding-festival/

 

Організатори фестивалю: Mopis Wedding&Event

Тел.: (097) 555 49 56, (093) 73 55 752

 

Переглядів: 258