Маленький букетик для нареченої

Маленький букетик для нареченої

У весільній індустрії, як і в багатьох інших, існує своя мода. Більш того, свої тренди є на кожну окрему частину весілля. Є тенденції серед кондитерів та їх солодких творіннях, є тренди на постановку танцю, колірне рішення залу, запрошення і т. д. І, звичайно ж, є мода на букети нареченої!

Пару століть назад англійська королева Вікторія ввела в весільний світ біле плаття. З тих пір весілля монархів туманного Альбіону є тренд сетерами.

Мереживні сукні з рукавами до сих пір не здають свої позиції за популярністю, хоча Кейт вже встигла стати багатодітною матір’ю. Ось і зараз весь світ підхопив ідею з мінімалістичним букетом, з яким Меган Маркл йшла під вінець.

На зміну величезним букетам – приходять невеликі букетики.

Моно букети займають окрему позицію. З моди вони і не виходили. Це класика. Головне, складаючи букет з одного сорту квітів не помилитися з їх кількістю. Невеликий букет може виглядати “бідно”. І замість ефекту найстильнішою нареченої ви справите зовсім інше враження.

Букет з “польових квітів”. Мишачий горошок, конвалії та інші невеликі, але такі красиві квіти просто створені для невеликих композицій. В об’ємних букетах їм легко загубитися, а ось останній тренд дозволяє розкрити всю їхню красу.

Однак, не варто забувати, що невеликі квіти дуже тендітні і ніжні. “Пережити” весь день зйомок їм буде складно. І з цієї причини теж невеликі букети найкраще робити на спеціальній “ніжці”. Так і тримати квіти буде зручніше, за збереження сукні переживати не варто, ніякої зелений сік зі стебла капати не буде.

Ще до плюсами нової моди слід віднести легкість і мобільність таких букетиків. Носити з собою два з половиною кілограми рожевих бутонів для тендітних плечей нареченої – то ще випробування! А з невеликим букетом можна не хвилюватися, що тінь втоми затьмарить посмішку.

З мінусів: не вміння правильно підібрати розмір букета під свій тип фігури. Навіть маленькі букети бувають різними! І що б на тлі свого квіткового аксесуара не дивитися Гуллівером, необхідно тверезо оцінювати можливості тіло складання. Тут як з сумочками! Занадто маленький клатч і з дюймовочки може виростити слона. Контраст не повинен бути занадто великим. Те ж правило працює і у зворотному напрямку з великими букетами.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *