Найпопулярніші квіти для весільної флористики

Найпопулярніші квіти для весільної флористики

Сьогодні існує величезний вибір кольорів для весільного оформлення. Їх настільки багато, часом важко визначитися і зробити правильний вибір. У цій статті ми розповімо про найпопулярніші квіти для весільної флористики.

 1. Троянди

Символ краси та кохання. Троянда вважається безперечним світовим лідером серед весільних квітів. Улюблена поетами та письменниками троянда незамінна в весільній флористиці, вона підходить до будь-якого стилю, вписується в будь-яку композицію, та й сама по собі, без будь-яких доповнень, виглядає чудово.

Троянди Символ краси та кохання. Троянда вважається безперечним світовим лідером серед весільних квітів. Улюблена поетами та письменниками троянда незамінна в весільній флористиці, вона підходить до будь-якого стилю, вписується в будь-яку композицію, та й сама по собі, без будь-яких доповнень, виглядає

 1. Тюльпани

Ніжні тюльпани найчастіше асоціюються з весною, хоча вважаються всесезонною квіткою. Величезна кількість сортів та багата кольорова палітра дають простір для творчості і реалізації найсміливіших ідей.

Тюльпани Ніжні тюльпани найчастіше асоціюються з весною, хоча вважаються всесезонною квіткою. Величезна кількість сортів та багата кольорова палітра дають простір для творчості і реалізації найсміливіших ідей.

 1. Півонії

Півонії – пишні, ніжні і елегантні квіти. Вони користуються величезним попитом серед наречених усього світу. З півоній можна зібрати як монобукет, так і квіткову композицію з їх участю, і в будь-якому випадку півонії виглядатимуть чудово. Їх без проблем можна замовити в кінці весни, початку літа. В інший же час року це зробити важче і дорожче.

Півонії Півонії - пишні, ніжні і елегантні квіти. Вони користуються величезним попитом серед наречених усього світу. З півоній можна зібрати як монобукет, так і квіткову композицію з їх участю, і в будь-якому випадку півонії виглядатимуть чудово. Їх без проблем можна замовити в кінці весни, початку літа. В інший же час року це зробити важче і дорожче.

 1. Піоновидні троянди

Шикарна форма бутона з різьбленими краями, як у півонії, і делікатний аромат піоновидних троянд знайшли собі безліч шанувальників по всьому світу. В Європі вони вважаються квіткою №1 в весільній флористиці, тому якщо вам близький європейський варіант оформлення весілля, то ці ніжні розкішні квіти саме для вас.

Піоновидні троянди Шикарна форма бутона з різьбленими краями, як у півонії, і делікатний аромат піоновидних троянд знайшли собі безліч шанувальників по всьому світу. В Європі вони вважаються квіткою №1 в весільній флористиці, тому якщо вам близький європейський варіант оформлення весілля, то ці ніжні розкішні квіти саме для вас.

 1. Орхідеї

Орхідея – екзотична квітка, незважаючи на те, що зараз її можна купити в будь-якому квітковому магазині. Їх неповторний шарм та розкішний зовнішній вигляд чудово доповнить складний, хитромудрий образ нареченої і стане оригінальною прикрасою всього весілля.

Орхідеї Орхідея - екзотична квітка, незважаючи на те, що зараз її можна купити в будь-якому квітковому магазині. Їх неповторний шарм та розкішний зовнішній вигляд чудово доповнить складний, хитромудрий образ нареченої і стане оригінальною прикрасою всього весілля.

 1. Лізіантус

Лізіантус, або еустома, символізує спокій, молодість і красу. До речі, ще одна його назва – японська троянда. Її квіти дійсно чимось нагадують маленькі трояндочки. У квіткових композиціях вона виглядає дуже органічно і ніжно. Однак, це дуже примхлива рослина, яка любить вологу і погано переносить перепади температур, тому будьте обережні, використовуючи цю квітка в холодну пору року.

Лізіантус Лізіантус, або еустома, символізує спокій, молодість і красу. До речі, ще одна його назва - японська троянда. Її квіти дійсно чимось нагадують маленькі трояндочки. У квіткових композиціях вона виглядає дуже органічно і ніжно. Однак, це дуже примхлива рослина, яка любить вологу і погано переносить перепади температур, тому будьте обережні, використовуючи цю квітка в холодну пору року.

 1. Кали

Кала – аристократичний квітка, символ достатку і достатку, вона прекрасно підійде для весілля в класичному стилі. Великі квіти у формі чаші зроблять букет ніжним і виразним.

Кали Кала - аристократичний квітка, символ достатку і достатку, вона прекрасно підійде для весілля в класичному стилі. Великі квіти у формі чаші зроблять букет ніжним і виразним.

 1. Анемони

Анемони – тендітні, ніжні і елегантні, як сама наречена. Вони мають дуже контрастне забарвлення, яке чудово виглядає в квіткових композиціях, надаючи їм стильний і витончений вид.

Анемони Анемони - тендітні, ніжні і елегантні, як сама наречена. Вони мають дуже контрастне забарвлення, яке чудово виглядає в квіткових композиціях, надаючи їм стильний і витончений вид.

 1. Фрезії

Фрезія – ніжна та витончена квітка, що володіє тонким і вишуканим ароматом. Вона стане прекрасним доповненням до складного весільного букету або центральної композиції.

Фрезії Фрезія – ніжна та витончена квітка, що володіє тонким і вишуканим ароматом. Вона стане прекрасним доповненням до складного весільного букету або центральної композиції.

 1. Гортензії

Гортензія – дуже популярна квітка у весільній флористиці. Вона добре тримає форму і чудово поєднується з іншими кольорами. Її пишні суцвіття роблять квіткову композицію об’ємною і повітряною, а найширша палітра відтінків дозволяє використовувати її в будь-якій кольоровій гамі. Однак в сильну спеку або, навпаки, холод, вона непередбачувано показує себе в букеті, тому є певний ризик того, що вона може зів’янути завчасно. Щоб цього уникнути, її потрібно гарненько «відпоїти» перед тим, як складати букет з її участю.

Гортензії Гортензія - дуже популярна квітка у весільній флористиці. Вона добре тримає форму і чудово поєднується з іншими кольорами. Її пишні суцвіття роблять квіткову композицію обємною і повітряною, а найширша палітра відтінків дозволяє використовувати її в будь-якій кольоровій гамі. Однак в сильну спеку або, навпаки, холод, вона непередбачувано показує себе в букеті, тому є певний ризик того, що вона може зівянути завчасно. Щоб цього уникнути, її потрібно гарненько «відпоїти» перед тим, як складати букет з її участю.

 1. Гербери

Гербера – дуже позитивна квітка. Якщо ви вирішили зупинити свій вибір саме на гербері, то і ваш образ повинен бути відповідним – в ньому мають бути присутні легкість, грайливість і простота.

Гербери Гербера - дуже позитивна квітка. Якщо ви вирішили зупинити свій вибір саме на гербері, то і ваш образ повинен бути відповідним - в ньому мають бути присутні легкість, грайливість і простота.

 1. Альстромерія

Альстромерія – невибаглива і досить бюджетна квітка. Має ніжні, витончені суцвіття, що нагадують міні-лілії. Альстромерії зазвичай використовуються в якості фонових кольорів, але цілком можуть стати і основою для композиції або букета нареченої.

Альстромерія Альстромерія - невибаглива і досить бюджетна квітка. Має ніжні, витончені суцвіття, що нагадують міні-лілії. Альстромерії зазвичай використовуються в якості фонових кольорів, але цілком можуть стати і основою для композиції або букета нареченої.

 1. Гвоздики

Гвоздики – невибагливі, бюджетні і невиправдано недооцінені квіти. З них виходять прекрасні «оксамитові» кулі і ніжні букети. Крім того, у гвоздик немає обмежень по сезону і колірній палітрі.

Гвоздики Гвоздики - невибагливі, бюджетні і невиправдано недооцінені квіти. З них виходять прекрасні «оксамитові» кулі і ніжні букети. Крім того, у гвоздик немає обмежень по сезону і колірній палітрі.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *