Незабутнє шоу кохання. Що слід врахувати в організації виїзної весільної церемонії

Незабутнє шоу кохання. Що слід врахувати в організації виїзної весільної церемонії

Західна традиція влаштовувати церемонію одруження на виїзді все більше впроваджується й у нашій країні. Адже це так романтично – поєднати свої серця на березі моря, в зимовому саду чи казковому палаці.

Проте якщо ви плануєте замовити виїзну церемонію реєстрації шлюбу, вам слід врахувати безліч деталей. Перш за все, це розписка в РАЦСі, якої вам, все одно, не уникнути. Церемонія шлюбу на виїзді лише символічна, а книгу реєстрації з РАЦСу виносити не дозволяють. Тож, ви маєте призначити дату офіційної реєстрації шлюбу.

Другий важливий момент – вартість такої церемонії, тому добре сплануйте бюджет свого свята. Обов’язково ретельно обдумайте оформлення виїзної церемонії. Весільна арка – один з найважливіших її елементів, адже саме під нею молодята говоритимуть один одному слова кохання. Ви можете замовити округлу чи П-подібну, плоску та об’ємну арки: все в залежності від ваших вподобань. А для ще більшої урочистості події можна використати й більш оригінальні конструкції у вигляді шатра, вівтаря, або альтанки.

Основна перевага весільної виїзної церемонії в тому, що найкращим декором для неї стане сама природа, ви уникнете черг у РАЦСі, адже маєте змогу обрати будь-який час, крім того, фото з вашого весільного свята будуть ще цікавішими.