Обираємо ведучу весільного обряду

Обираємо ведучу весільного обряду

Без професійного ведучого ваше весілля ризикує перетворитись на банальне застілля, саме тому вибір тамади є дуже важливим етапом в підготовці і організації кожного свята кохання.

Знайти тамаду, який організує та спланує весільний день, сьогодні не так вже й важко. Адже безліч ведучих на весілля пропонують свої послуги на веб-сайтах, спеціалізованих виданнях та навіть в рекламних плакатах прямісінько на вулицях міста. Але набрати телефонний номер і домовитись про співпрацю – замало для того, щоб бути впевненим, що найщасливіший день у вашому житті не стане нудним, а пройде весело й цікаво і для молодят, і для їхніх гостей.

Як же з тисяч ведучих на весілля обрати лише одного, який стане родзинкою свята, а не зіпсує його? Перш за все, вартість послуг має бути адекватною, й відповідати тому ціновому бар’єрові, який ви для себе поставили, плануючи кошторис свята. Крім того, не завжди «дорогий» тамада запропонує цікаву весільну програму, а «дешевий» – розчарує.

Обираємо ведучу весільного обряду

Тамада на весілля повинен бути професіоналом своєї справи. Зверніть увагу на дикцію та голос тамади – він має бути чітким і дзвінким, а зовнішність – приємною. Пам’ятайте, лише харизматична та артистична особистість зможе втримати увагу гостей вашого весілля і стати справжньою окрасою свята.

Однак якщо голос ведучого ви зможете почути вже при першій зустрічі, це ще не означає що вам підійде сценарій весілля, який він пропонує. Для цього обов’язково перегляньте відеоролик, де тамада на весілля виконує свою роботу. Адже ніщо краще не розповість вам про вашого майбутнього ведучого на весілля, як реальна демонстрація його, так би мовити, в ділі. Обов’язково детально розпитайте про те, що готує тамада для вашого весілля. Тости, конкурси, привітання – все це може чудово підходити одній парі, і зовсім не сподобатись іншій. У всіх нас різне почуття гумору та бачення життєвих цінностей, саме тому знати деякі деталі вашого весілля заздалегідь, повірте, не завадить. Це допоможе уникнути неприємних сюрпризів на святі і при потребі відкоригувати весільну програму так, щоб вона була ідеальною саме для вас.

Обираємо ведучу весільного обряду

Дізнайтесь, скільки годин працюватиме тамада на весіллі і чи готовий він працювати понаднормово за додатковий гонорар, якщо вам це буде потрібно. Ретельно розпитайте, які саме послуги надає кандидат на ведучого для вашого весільного свята, чи працює він з ді-джеєм або ж музикантами. Такий варіант завжди буде більш прийнятним, адже злагоджена та продумана робота музики з ведучим – це лише плюс для весільної програми. Не зупиняйтесь на одному варіанті. Зустріньтеся з двома-трьома ведучими, а вже тоді робіть вибір. Ви ніколи не знайдете найкращий варіант, якщо не матимете з чим порівнювати. І головне, не вірте рекомендаціям, перевіряйте та вивчайте роботу всіх претендентів на роль ведучого на вашому святі кохання, адже вподобання навіть найближчих вам людей можуть радикально різнитись із вашими власними.

І головне, не відкладайте пошук тамади на останній момент, займіться цим питанням заздалегідь, адже саме від ведучого залежить, наскільки яскравим та емоційно наповненим буде ваше весілля.