Весільний кортеж, оренда авто на весілля Україна

Обрати місто:

У тому випадку, коли мова йде про весілля і про весільний кортеж - автомобіль стає не тільки засобом пересування, а й розкішшю. Сьогодні важко собі уявити весілля без автомобілів, прикрашених стрічками, букетами квітів і кульками. Весільному кортежу варто приділити особливу увагу, адже Вам хочеться неповторною весілля. Якщо все зробити правильно - жоден перехожий не зможе залишити без уваги Ваш кортеж.

Весільний кортеж знайти не складно. Проблема може полягати в наступному: машини яких марок і яких кольорів підібрати?

Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні великі фінансові можливості - зверніть увагу на ретро-автомобілі для нареченого і нареченої. Вони відмінно підкреслять Вашу індивідуальність і особливість події. 

Якщо Ви є любителем сучасних та технологічних автомобілів - вибирайте лімузини або просто сучасні марки авто. Весільний кортеж може бути і таким.

Для весільних кортежів зазвичай вибирають машини світлих тонів. Найчастіше, в РАЦС наречений та наречена їдуть в різних машинах. У таких випадках прийнято підбирати автомобілі однієї марки, що відрізняються на один-два тони між собою.

Спортивні автомобілі виглядають дуже стильно, але не завжди гармонійно виглядають у весільному кортежі. Якщо Ви все-таки вирішите взяти на прокат спортивний автомобіль - рекомендується помістити його в кінець весільного кортежу.

На весільний кортеж ціни можуть бути дуже різними. Все буде залежати від того, які саме марки авто Ви хочете бачити в якості транспортного засобу в день Вашого весілля.

На нашому порталі є широкий вибір фірм, що надають послугу оренди весільного кортежу. Ми впевнені, що саме серед них, кожна молода пара зможе обрати той, який буде їх супроводжувати в день їхнього весілля.