Організація весілля: найчастіші помилки

Організація весілля: найчастіші помилки

Сьогодні багато традицій організації весіль типу викупу нареченої та лімузинів відходять у минуле. Сучасне весілля – це вже не масштабний бенкет, а більш особистий, приватний захід, де головна мета – влаштувати свято саме для молодят, а не для гостей, іноді навіть малознайомих. У цій статті ми хочемо звернути увагу на ті речі, яких варто уникати при організації весілля, щоб цей день був наповнений щастям і позитивними емоціями, а не нервами, суєтою та втомою.

Ми підсумували найпоширеніші помилки при організації весілля.

Декору багато не буває

Бажання оформити весілля «чим по-багатше» часто призводить до зайвих витрат, великій кількості непотрібного декору та позбавленого смаку оформленню в цілому. Трапляється коли весілля планується  в синьому кольорі,  і синім намагаються зробити абсолютно все – від букета нареченої і костюма нареченого до синього торта. Або кількість мережива, бантиків і стразів просто зашкалює. У всьому потрібно знати міру. Краще зробити кілька яскравих акцентів, щоб показати і підкреслити тематику весілля, а не слідувати щоб вибрана тематика була присутня абсолютно у всьому. Організація весілля найчастіші помилки

Запрошуємо всіх!

Знайома всім ситуація, коли не по своїй волі молодята змушені запросити на весілля малознайомих людей, тому що це далекий родич, якого наречений і наречена можливо навіть не бачили, але він образиться, якщо його не покличуть на весілля. Безумовно, якщо для наречених важливі сімейні традиції, варто згадати про свою рідню, але зараз мова йде про те, що не варто запрошувати когось на весілля, тільки тому що «так треба». У першу чергу, молодята  влаштовують своє перше сімейне свято, а не показовий виступ, де потрібно лише дивитися, в якій сукні була наречена і що смачненького було на столі. Нареченим повинно бути комфортно в тому колі людей, яке вони зберуть. Розділять цей потаємний момент і порадіють за них тільки ті, які дійсно близький їм.

Алкоголю повинно бути багато

Ще один оман щодо весілля. Щоб свято пройшло весело і завзято, зовсім не потрібно споювати гостей. У всьому потрібно знати міру. Варто уточнити переваги гостей і купити рівно стільки спиртного, скільки потрібно, а не «про всяк випадок візьмемо побільше». Просто потрібно грамотно організувати розважальну програму, щоб усім було весело і не скучно. Неадекватні гості, що втратили контроль над собою від алкоголю, не сильно прикрасять весілля. Краще на ранок у них будуть яскраві та свіжі спогади про свято, а не головний біль і провали в пам’яті.

Весілля – тільки влітку

Таке упереджене ставлення до всіх місяцях в році, крім літніх давно пішло в минуле. Будь-який місяць в році підійде для організації шикарною і незабутньою весілля. Тепла весна, золота осінь, білосніжна зима, сонячне літо – в будь-яку пори року є такі переваги, яких не знайти в іншу. Тому не варто обмежувати тільки трьома місяцями в році, краще обрати час, який щось означає для наречених.

Потрібно встигнути все!

У весільному дні, як і в будь-якому іншому всього 24 години. Тому не варто намагатись встигнути більше, ніж можна собі дозволити. Не потрібно стрімголов мчати після РАЦСу  в парк, потім до пам’ятника, потім через міст, а потім ще й додому можна заскочити. Всі ці зайві поїздки і пересування дуже стомлюванні, вони витрачають дорогоцінний час і сили. Відмінним рішенням цієї проблеми буде організація всього весілля в одному місці, із збором гостей, церемонією та бенкетом. Так можна приділити більше часу на підготовку, фотосесію, що не втомить гостей і заощаджують нерви. Організація весілля найчастіші помилки

Молодята повинні весь контролювати

Молодята повинні відпочивати! Вони і так добре потрудилися, організувавши все свято, і тепер повинні проводити час із задоволенням. Потрібно постаратись позбутися від маніакального бажання тримати все під особистим контролем, варто перекласти максимум обов’язків на весільного розпорядника, організатора, на крайній випадок, свідка або друга. Весілля вимагає багато уваги і контролю, краще звернутися до професіоналів, які прекрасно впораються з цим завданням, дозволивши молодятам просто насолодитися власним святом.

Потрібно сліпо довіритися моді

Чергова помилка молодят. Гортаючи весільні журнали, можна знайти багато модних та трендових ідей – від плаття до декору. Краще постарайтесь визначитися з тим, що подобається саме нареченим. Адже не весь модний одяг до лиця всім, не всі модні захоплення всім до смаку. Потрібно бути вибагливими та прислухатись до себе, це дуже важливо. Дуже важко не загубитися серед того розмаїття, яке нам пропонує світ, але потрібно знайти себе і зробити власне весілля таким,яке робить віддзеркаленням саме наречених!

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *