Основні помилки нареченої при виборі весільної зачіски

Основні помилки нареченої при виборі весільної зачіски

Зачіска для нареченої – дуже важлива складова образу. Цікаво, що знайти хорошого професіонала, який зробить її перед весіллям, – не найважча задача, набагато складніше в цілому вибрати зачіску. Численні журнали, поради подружок і сестер, пошук в Інтернеті – можна тижнями шукати картинку, побачивши яку Ви зрозумієте, що ось вона ідеальна зачіска для Вашого прекрасного свята. Однак важливо пам’ятати, що одного слова «сподобалося» мало. Необхідно ще підібрати зачіску під фасон сукні, його тканину, стиль, сезон весілля… Як при таких обмеженнях не зробити помилку? Ми допоможемо розібратися Вам в цій нелегкій справі.

Помилки при виборі весільної зачіски

№1. Не врахований фасон сукні

Існує два важливих поняття – горизонтальний та вертикальний силует. Їх потрібно розрізняти, і вибирати зачіску слід в залежності від даних типів вбрання. Горизонтальний силует – це пишні сукні, які, відповідно, вимагають пишних зачісок. Начісування, створення об’єму – ось, що підійде в даному випадку. Вертикальний силует – сукні-футляри, сукні-русалка. З такими фасонами найкраще виглядають розпущене волосся, спадаючі (можна накручені) пасма і т. д.

Основні помилки нареченої при виборі весільної зачіски

№2. Не врахований стиль весільного вбрання

Ні в якому разі не можна думати, що якщо весільну сукню виглядає просто, тоді і зачіска повинна бути такою, щоб всім здавалося, ніби перукар і зовсім Вам не знадобився. У той же час безглуздо виглядає просте плаття з багатоярусної зачіскою, рясно залитою лаком з найяскравішими аксесуарами. Вульгарно буде виглядати і образ, коли шикарне і дуже пишну сукню доповнено занадто важкою «двоповерхової» зачіскою. Як же нареченій зрозуміти, що підійде під її весільне вбрання?

Головне правило – розставляти акценти. Плаття і зачіска можуть бути простими, але при цьому, якщо Ви прикрасите волосся красивим, що не викликає аксесуаром, то вже буде відчуватися стиль. Пишне плаття також вимагає яскравої та прекрасної зачіски. Але шикарна – не завжди означає висока і складна. Можна зробити її, наприклад, внизу, але з начосом біля коріння.

№3. Не врахований матеріал весільної сукні

Ця помилка може виникнути, коли у Вашій зачісці фігурують весільні аксесуари. Атлас і шовк не забороняють наявність блискучих стразів або інших прикрас на гладких пасмах. Просто їх повинно бути в міру. Однією яскравою блискучою деталі в волоссі в такій ситуації цілком достатньо.

Бавовна, льон та інші різновиди натуральних тканин навпаки не передбачають блискучих прикрас у волоссі. Краще волосся залишити без аксесуарів або прикрасити їх живими квітами, що буде набагато красивіше.

Основні помилки нареченої при виборі весільної зачіски

№4. Не врахований сезон проведення весілля

Живі квіти у волоссі, а на вулиці зима? З такими експериментами нареченій потрібно бути вкрай акуратним. Погортайте модні журнали, в них Ви побачите величезну кількість зачісок для зими. В цілому, в холодні сезони вдаліше виглядають забрані на голові акуратні зачіски. Хоча знову ж таки варто враховувати всі вищевказані параметри.

Влітку, звичайно, красиво і гармонійно виглядають квіти, аксесуари у вигляді метеликів, різнокольорові шпильки, стрічки і т. д.

Якщо Ви все-таки сумніваєтеся, яку весільну зачіску потрібно вибрати, тоді порадьтеся заздалегідь з професіоналом. А якщо дозволяють кошти, то і зовсім зробіть пробний варіант зачіски перед весіллям. Але основне, що слід пам’ятати всім нареченим, – відчувайте міру і намагайтеся знайти гармонію між сукнею, сезоном, зачіскою та в цілому Вашим особистим стилем. І тоді помилок Ви точно не зробите!

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *