Освітлення весілля: декілька цікавих ідей

Освітлення весілля: декілька цікавих ідей

Святкова атмосфера на найкрасивішому весіллі може бути зіпсована неправильним освітленням. Якщо весілля організовується в світлий час доби, то освітленню можна приділити мінімум уваги. А якщо видався похмурий день або Ваше весілля проходить у вечірній час, то Вам просто необхідно звернути увагу на правильне освітлення бенкетного залу.

Чому це так важливо? За допомогою освітлення можна перетворити звичайний простір у щось казкове і шалено красиве, а предмети освітлення можуть стати витонченими елементами декору. На це можна витратити шалені гроші, а можна використовувати масу креативних речей, які обійдуться вам зовсім недорого. Весільний портал «Моє весілля» пропонує Вам звернути увагу на наступні цікаві ідеї щодо освітлення весілля. Ви, безсумнівно, підберете щось для себе!

Ідеї ​​для бенкетного залу

Цікавим рішенням є освітлення столів «зсередини». Робиться це в такий спосіб: звичайні білі лампи розміщують під столами, в результаті чого яскраві скатертини ефектно забарвлюють світло, створюючи ілюзію підсвічування. Можна також використовувати кольорові лампи в поєднанні з білими скатертинами. Виглядати це буде просто приголомшливо!

  • Свічки. Це простий, але такий романтичний спосіб одночасно висвітлити і прикрасити бенкетний зал. А ароматизовані свічки ще й наповнять Ваше весілля дивним ароматом. Свічки можна скомпонувати в красиві композиції або розмістити в скляних банках, лампах і ін. Крім того, свічки відмінно поєднуються з квітковими та водними композиціями (наприклад, по залу можна розставити великі фужери з плаваючими по воді запаленими свічками).
  • Прикраса скатертин та штор гірляндами з лампочок дозволить створити на весіллі м’яке романтичне освітлення. За допомогою них можна зробити акцент на весільну арку або стіл молодят.
  • Цікавий спосіб незвичайного освітлення на весіллі – паперові ліхтарики. Це можуть бути як традиційні білі ліхтарики, так і кольорові, які будуть підходити до стилю Вашого весілля.
  • Всілякі світильники незвичайних форм і витончені люстри. Таке оригінальне освітлення весілля здивує Ваших гостей!

Освітлення весілля: декілька цікавих ідей

Освітлення весілля: декілька цікавих ідей

Ідеї ​​для виїзної церемонії одруження

Якщо Ваша весілля заплановане на відкритому повітрі, то її освітлення є основним елементом його прикраси. Крім вищеописаних ідей, для освітлення виїзної церемонії можна використовувати:

  • Свічки, розвішані по деревах в красивих паперових або скляних лампах різних форм і кольорів. Замість ламп можна використовувати звичайні банки, підвішені на гілочки з допомогою атласних стрічок.
  • Елегантні ліхтарі на довгих ніжках додадуть Вашому весіллі райдужності і незвичайності. З них навіть можна зробити на вході яскравий тунель, через який будуть входити молодята і гості.
  • Красиві ліхтарики, лампочки і гірлянди прекрасно прикрасять не тільки столи і стільці, а й дерева. За допомогою цих декоративних елементів Ви створите на весіллі чарівну атмосферу, яку надовго запам’ятають всі Ваші гості!
  • Чудовим завершенням весілля стане феєрверк або небесні ліхтарики, які прикрасять небо над вами!

Освітлення весілля: декілька цікавих ідей

Освітлення весілля: декілька цікавих ідей

Весільний портал «Моє весілля» впевнений, що освітленню весілля необхідно приділити достатньо багато уваги. За допомогою правильно підібраного світла Ви зможете створити на весіллі надзвичайно святкову і урочисту атмосферу. А весільна фотосесія, зроблена в такому інтер’єрі професійними фотографами і відеоператори, подарує Вам просто дивовижні знімки і шалено красиві відеосюжети!

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *