Перший танець молодят: секрети і важливі деталі

Перший танець молодят: секрети і важливі деталі

Давня традиція першого весільного танцю сьогодні набула друге дихання. Якщо раніше молодята в РАЦСі кружляли під стандартну музику вальсу протягом однієї хвилини, то сьогодні наречені влаштовують ціле яскраве видовище з прекрасною постановкою і сучасними музичними композиціями. Звичайно, щоб організувати якісний, який справляє враження, весільний танець, необхідно все продумати до дрібниць і заздалегідь постаратися підготуватися до нього. Весільний портал «Моє весілля» підготував для Вас корисні поради, які зможуть допомогти в цьому, дійсно, непростій справі.

1. Вибираємо стиль танцю

Вибір стилю танцю залежить від Вашого смаку, вміння танцювати і душевного стану.

По-перше, молоді пари орієнтуються на свої здатності рухатися в такт музики, на свою пластичність і т. д. Якщо Ви ніколи не були успішні в цьому напрямку, то вибирайте простий вальс, який точно зможете станцювати.

По-друге, своїм танцем Ви повинні щось розповісти і показати гостям: Вашу історію кохання, настрій, запал або, можливо, креатив. Ваша парочка славиться гумором і позитивною енергією? Танцюйте швидкий і веселий танець (ламбада, латина, навіть можна використовувати народні різновиди). Наречений і наречена віддають перевагу пристрасті? Вибирайте танго.

І, нарешті, по-третє, смак молодят теж дуже важливий: хтось ні в яку не погоджується танцювати всім до вподоби вальс, а хтось вважає, що на весіллі тільки він і доречний. Тому все залежить від цих трьох чинників.

2. Не вміємо танцювати – беремо уроки майстерності

Наречена перебуває в паніці, тому що наречений просто катастрофічно незграбний і не піддається її вченням? Навіщо нервувати, якщо можна найняти фахівця, який має досвід у вирішенні подібних ситуацій. Безумовно, потрібно буде заплатити за такі послуги, але це того варто. Адже справжній професіонал досить швидко, приблизно за 4-8 заняття, зможе навчити Вашого партнера хоча б простим рухам. Плюс до всього, він постарається врахувати всі важливі нюанси при постановці весільного танцю: довжину весільного плаття, здатності пари, музичний супровід.

Перший танець молодят: секрети і важливі деталі

3.Поставтеся серйозно до вибору музики для танцю

Деякі пари витрачають тижні на те, щоб зробити правильний вибір на користь однієї єдиної композиції для свого весільного танцю. Чому музика така важлива? Саме вона робить всю постановку неповторною, створює настрій і атмосферу. Відштовхуватися при її виборі треба від стилю, що подвійно спростить завдання. А потім можна скласти список з ряду композицій, які Вам симпатизують, і вже потім, радячись один з одним, наречений і наречена зупиняться на конкретному варіанті. Також портал «Моє весілля» радить в процесі вибору розглянути в якості претендента музику, яка викликає у пари загальні асоціації і враження. Наприклад, якщо їх перший повільний танець або поцілунок стався під відому пісню групи «Аеросміт», то чому б не використати її для весільного танцю?

4.Наряд чи спецефекти стають родзинкою та доповненням до танцю

Найчастіше подружжя не переодягаються і танцюють в своїх весільних нарядах. Такий варіант безперечно хороший, якщо Ви не будете робити складних рухів, Ваш танець повільний і не вимагає особливих зусиль. Однак якщо молода пара виконує румбу, то, звичайно, треба подумати і про спеціальні костюми. Це може бути коротке яскраве платтячко для нареченої і більш зручні штани для нареченого. Тут вже вибирати Вам!

Крім того, використовуйте різні спецефекти: дим, мильні бульбашки, лазерне освітлення та ін. Вони зроблять весільний танець ще яскравішим і цікавішим.

Зверніть увагу на всі ці поради, і Ваш перший весільний танець залишить у всіх приємне та захоплювальне враження.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *