Підготовка до медового місяця

Підготовка до медового місяця

Перший місяць сімейного життя – він найсолодший. І справа навіть не у відсутності будь-якого непорозуміння, яке буває в кожній родині, а, швидше за все, в довгоочікуваному відпочинку після довгої підготовки до дня Х. Для того, щоб перша поїздка в новому статусі не перетворилася ще в одне випробування, радимо дотримуватися наступних нескладних правил.

Напрямок

Визначтеся з напрямом поїздки. Що це буде: пляжний відпочинок, прогулянки по старій Європі або підкорення Азії – вирішувати Вам. Головне, щоб Ви обидва схвалили план медового місяця. Земна куля дуже велика. Обов’язково знайдеться куточок, який доведеться всім до душі.

Купівля туру

Весілля – справа витратна. Тому спланувати ще одну вагому витрату варто заздалегідь. Можна завести скарбничку, щоб відстежувати наявність необхідних коштів. До речі, зараз в банках існують електронні скарбнички, що дозволяє “розділяти” загальну суму на рахунку на різні потреби. Купуйте путівку заздалегідь. Подивіться різні варіанти. Можливо, спланувати тур самостійно буде дешевше. Не розраховуйте розплатитися за поїздку подарунковими грошима. Передбачуваної суми може не вистачити.

Підготовка до медового місяця

Чемодан

Полетіти з ранку після весілля – дуже романтична ідея. У кіно все так красиво і мило. У житті ж трохи складніше. Звичайно, найкраще дати собі два-три дні на те, щоб трохи відпочити від торжества і встигнути зібратися. Поспішати з ранку в готелі, щоб встигнути на літак – так собі перспектива. Якщо ж з яких-небудь причин ваша поїздка починається відразу ж після весілля, то краще зібрати валізу заздалегідь. Принаймні вирішити, що будете брати з собою. Зробити це треба за тиждень, а то і дві. Повірте, передвесільні клопоти займають весь час напередодні. І краще не створювати собі додаткові переживання в якості не зібраного валізи.

З собою

Багато що залежить від напрямку. Саме воно визначити ваш гардероб на час відпочинку. Не забудьте про аптечку, документи і паспорти. Свідоцтво про реєстрацію краще взяти з собою. Багато готелів і ресторани дарують подарунки молодятами. А також при зміні прізвища даний документ допоможе уникнути непотрібних непорозумінь.

Фотозйомка

Якщо ви плануєте зйомку під час медового місяця, то придумайте в чому ви будете одягнені, де будуть локації для красивого кадру і хто буде вас знімати. Завдяки Інтернету немає ніяких проблем з пошуками. Можна, як і в інших питаннях, порадитися з організатором.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *