Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту

Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту
  1. Максим Чмерковський

Головним героєм першого сезону шоу «Холостяк» став Максим Чмерковський. У 2011 році чоловік закохав у себе багатьох глядачок, а за його серце у фіналі боролися Олександра Шульгіна і Яна Соломко. Освідчення в коханні отримала Саша, яка після закінчення зйомок поїхала з Холостяком в США.

Саме в Америці Холостяк зустрів кохання всього життя — майбутню дружину Петі. Вони познайомилися на зйомках американської версії проекту «Танці з зірками». Обраниця екс-Холостяка, професійна танцівниця, народила в січні 2017 року первістка.

Сина назвали подвійним ім’ям — Шай-Олександр. Максим активно розповідає про своє життя в соціальних мережах, чим дуже тішить підписників.

Максим Чмерковський. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проектуМаксим Чмерковський. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту Максим Чмерковський. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту

  1. Френсіс Метью

Головним холостяком другого сезону став нащадок царської династії Романових — Френсіс Метью. Фавориткою чоловіка стала яскрава блондинка Олена Ряснова. Після закінчення проекту закохані деякий час жили разом. Френсіс прийняв рішення повернутися в Англію, хоча і часто приїжджав до своєї обраниці в Україну. Але закохані не витримали відстані.

Френсіс дуже мало ділитися своїм життям в соціальних мережах. Судячи з фото, британець активно займається спортом і підтримує себе в хорошій формі. Також чоловік часто подорожує світом. Френсіс Метью досі в активному пошуку коханої дівчини. Хтозна, можливо, він знову поїде шукати кохання в Україні?

Френсіс Метью. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту Френсіс Метью. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту

  1. Андрій Іскорнєв

Андрій Іскорнєв — пластичний хірург, за серце якого боролися дівчата в третьому сезоні «Холостяк». У фіналі романтичного шоу чоловік закохався в цілеспрямовану Ірину Скорикову. Закохані почали жити разом, адже Іра стала найкращим другом Холостяка та його підтримкою. Також Андрій прийняв дитину дівчини від попередніх стосунків. Але життєві шляхи молодих людей розійшлися.

Сьогодні пластичний хірург продовжує лікарську практику і користується великою популярністю в російських телешоу. В одному з інтерв’ю чоловік зізнався, що повернувся до першого кохання — Ірени. Зараз мало відомо про особисте життя героя. Він часто публікує в соціальних мережах знімки з дівчатами, але так і не може назвати одну з них своєю обраницею. В Instagram Андрій також ділитися фото з роботи і подорожей.

Андрій Іскорнєв. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проектуАндрій Іскорнєв. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту

  1. Костянтин Євтушенко

Героєм 4 сезону проекту «Холостяк» став бізнесмен зі Львова Костянтин Євтушенко. Хлопця вважали ідеальним нареченим, а головною претенденткою на звання дружини стала Анна Селюкова. Але справа до весілля так і не дійшла. Оскільки Костя порушив правила шоу і знайшов кохану за його межами. Виявилося, що головний Холостяк країни одружився з українською спортсменкою Наталією Добринською.

По-справжньому серце завоювати вдалося іншій. Головний Холостяк країни одружився з українською спортсменкою Наталією Добринською. Кохана народила чоловікові двох прекрасних дітей — сина Дарія і дочку Алісію. Дружина Холостяка часто публікує фото з чоловіком і дітьми. Молоді люди насолоджуються життям і не бояться про це розповісти шанувальникам.

Костянтин Євтушенко. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проектуКостянтин Євтушенко. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту

  1. Сергій Мельник

Красунчик-футболіст Сергій Мельник став головним героєм п’ятого сезону реаліті «Холостяк». Він прийшов на шоу з метою знайти щиру і вірну дівчину, з якою провів би своє життя. У фіналі футболіст зробив вибір і освідчився в почуттях Марині Кіщук. Дуже довго в ЗМІ обговорювали їх бурхливий роман. Сергій навіть кликав свою кохану в Білорусію, але дівчина не могла все залишити та поїхати через маленького сина.

Сьогодні Мельник, як і раніше, грає в футбол. Чоловік багато подорожує країнами Європи і постійно ділиться фото у своєму Instagram. Були чутки, що учасниця «Холостяк»-6 Анетті регулярно проводила час з футболістом, але пара спростувала роман. Спортсмен підігріває інтерес, публікуючи в соц. мережах фото з різними дівчатами. Але досі невідомо, що за красуня супроводжує його на матчах.

Сергій Мельник. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту Сергій Мельник. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту

  1. Іраклі Макацарія

Пристрасний грузин Іраклі Макацарія вже з перших епізодів шоу «Холостяк» закохав у себе багатьох українських дівчат. Він став головним Холостяком шостого сезону. Дівчата активно боролися за серце Іраклі. В результаті Іраклі вибрав спокійну і витончену Олену Лесик. Молоді люди не приховували свої стосунки в соціальних мережах, чим дуже радували підписників.

Іраклі та Олена навіть відзначили річницю своїх стосунків. Пара здавалася дуже щасливою. Хоч їхні почуття та вчинки були щирими, Олена прийняла рішення розійтися. Іраклі повністю віддався своїй роботі, став активно брати участь в різних українських шоу. Своїм особистим життям екс-холостяк не поспішає ділитися. Тому у прихильниць секс-символу є надія підкорити його серце.

  1. Дмитро Черкасов

Дмитро Черкасов — головний холостяк сьомого сезону. У цього чоловіка є все, щоб вважатися ідеальним холостяком: мужність, красива зовнішність, вміння знаходити спільну мову з дівчатами й успішна кар’єра. У фіналі Дмитро освідчився в почуттях Ліді і вручив їй заповітну каблучку. Незабаром виявилося, що у молодих людей різні інтереси та погляди на життя.

Завдяки проекту «Холостяк» Дмитро зустрів свою кохану Олександру. Дівчина побачила чоловіка в романтичному реаліті та вирішила проявити ініціативу, написавши йому в соціальних мережах. У пари зав’язалися стосунки. Незабаром спортсмен зробив своїй обраниці пропозицію руки і серця. Після весілля Олександра завагітніла. Сьогодні подружжя чекають народження сина Марка.

Дмитро Черкасов. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проектуДмитро Черкасов. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту

  1. Рожден Анусі

Найбільш творчий Холостяк — Рожден Анусі — прийшов на проект, щоб знайти свою другу половинку. Глядачі передбачали, що переможе Галя. Але український співак у фіналі шоу вибрав Іванку. На жаль, фіналістка «Холостяк 8» так і не змогла стати тією єдиною для Рождена.

Рожден та Іванка намагалися побудувати стосунки, але молоді люди зайнятися власною кар’єрою. Сьогодні талановитий виконавець повністю занурився у творчість. Рожден їздить Україною та збирає повні  зали шанувальників на концертах. Ходили чутки, що Холостяк зробив пропозицію Галі. Проте серце екс-Холостяка на цей момент вільне. Хтозна, може, хтось із фанаток стане головною жінкою в його житті.

Рожден Анусі. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту Рожден Анусі. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту

  1. Нікіта Добринін

Учасником дев’ятого сезону проекту «Холостяк» став популярний ведучий телеканалу М1 і радіостанції «Русское радио Україна» Нікіта Добринін. Його обраницею стала 22-річна Дарія Квіткова, яку він обрав серед 25-ти учасниць. Відомо, що пара розпочала свої стосунки, ще до фіналу, коли переможниця ще не була оголошена. По закінченні проекту пара залишається разом, Нікіта зробив пропозицію жити разом, на що Дарія з задоволенням погодилась. 
Нагадаємо, що для Нікіти це вже друга обраниця. Першою дружиною була Євгенія Гловіна, їхній шлюб тривав 4 роки.

Нікіта Добринін. Проект ХОЛОСТЯК: як склались долі головних героїв, після завершення проекту

 

джерело

 

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *