"IREN" Wedding planner & consultant

EVENT-агенції Ціна: від 300 $

м. Львів

(067) 370-75-40

http://iren-wedding.com
Замовити послугу

Команда "IREN" Wedding planner & consultant - це нове бачення та руйнування стереотипів. Ми з захопленнням і професіоналізмом створюємо новий формат весіль для наших наречених. В основі роботи - максимальна щирість, відкритість і любов створювати дійсно неповторне свято.
Для нас кожна пара - це своя унікальна історія кохання, а кожна історія - початок нової дивовижної подорожі, яку ми робимо незабутньою та особливою.
Підготовку до весілля ми часто порівнюємо з комфортним перельотом у літаку, де наші молодята розслаблено насолоджуються напоями. А ми - екіпаж, відповідальний за те, щоб наречені безпечно і без жодних турбот «долетіли» до дня свого неповторного весілля.
Наші пари нас по-справжньому надихають! І ми з радістю і трепетом у серці, створюємо справжню весільну казку для двох шалено закоханих людей і всіх запрошених гостей - де вони в комфорті і затишку спілкуються з близькими і друзями, роблять масу романтичних і дуже веселих фотографій, танцюють досхочу і з захопленням роблять один одному приємні сюрпризи. Панує атмосфера невимушеності і легкості, яка поєднується зі стильним декором і неймовірно гарним квітковим наповненням!
Ми створюємо щось справді дуже особливе …Те, що можна не лише побачити, але й відчути. Ми даруємо емоції! Створіть і Ви свою казку разом з нами...

Послуги

  • Організація особливих та незабутніх весіль

Переглядів: 165