Регіна Тодоренко та Влад Топалов

Регіна Тодоренко та Влад Топалов

Новина про одруження Регіни Тодоренко з Владом Топаловим з’явилася в Мережі наприкінці листопада 2018 року та стала досить довгоочікуваною для шанувальників пари.

Однак тільки днями знаменита телеведуча в інтерв’ю Viva.ua розповіла про своє таємне весілля та поділилася світлинами з урочистості.

За словами Регіни, законною дружиною 33-річного Влада Топалова вона стала 25 жовтня, саме в його день народження.

“Так збіглося, що саме в цей день у найдорожчих для мене чоловіків – у мого тата і у Влада день народження. А у тата ще й ювілей був – 55 років! Недарма кажуть, що жінка вибирає чоловіка, схожого на батька. У підсумку запропонувала об’єднати всі три події в одну дату. Спочатку Влад планував зробити реєстрацію сюрпризом, але я відчула, що щось готується, і стала ставити запитання”, – зізналася 28-річна ведуча.

Дівчина зазначила, що церемонія була досить скромною, на якій були присутні тільки найближчі родичі.

“Все було дуже затишно, душевно, по-сімейному. Навіть співали пісні під гітару, яку татові подарували на ювілей. Це було свято тільки для нас, але навесні, я думаю, ми влаштуємо гучну вечірку для всіх друзів і родичів. Таку, знаєте, як я завжди хотіла: по-одеськи, з піснями і танцями до ранку. Хочеться зібрати всіх в один літак і полетіти на якийсь острів в Європі і там від душі повеселитися”, – заявила Тодоренко, яка, до речі, вирішила не змінювати прізвище на Топалову.

За словами Регіни, саме навесні вона і вдягне сукню Попелюшки, про яку мріяла з самого дитинства, проте наразі обрала таку, яка була зручною для неї, оскільки вона перебуває на останньому місяці вагітності та має чималий живіт.

“Чесно кажучи, над сукнею я особливо довго не думала. Для мене було важливо одне – щоб мені було зручно, все-таки в останні кілька місяців я стала трохи більшою. Вибрала легку сукню кавового кольору. Ми спеціально вигадали провести весілля в стилі casual і попросили всіх наших гостей вдягнути джинси і будь-який білий верх, щоб всім було зручно і комфортно”, – повідомила зірка.

Як повідомила Тодоренко, вони з Владом не вінчалися, оскільки багато через що їм необхідно пройти разом.

А от у статусі дружини Регіна вже себе відчула. “Почуваюся як за кам’яною стіною. Насправді, я тільки через пару днів усвідомила: “Регіно, ти дружина Влада Топалова! Вау!”. Все стало іншим. З чоловіком нічого не страшно”, – підсумувала телеведуча.

джерело

  

Регіна Тодоренко та Влад Топалов весілля

Регіна Тодоренко та Влад Топалов весілля

Регіна Тодоренко та Влад Топалов весілля

Регіна Тодоренко та Влад Топалов весілля

Регіна Тодоренко та Влад Топалов весілля

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *