Розваги на весілля: що вибрати?

Розваги на весілля: що вибрати?

Що можна запропонувати гостям весілля крім конкурсів від ведучого або виступу співаків/танцюристів? Про це молодята часто замислюються після того, як вибрали майданчик, провідного і наряди. Сьогодні на ринку весільних послуг є цікаві пропозиції, ми перерахуємо тільки деякі з них.

Чим розважити гостей залежить від двох важливих параметрів: бюджету весілля і переваг публіки, яка збереться на весіллі.

Не дуже дорогою і цікавою для всіх розвагою буде Фотобудка. У великих містах можна знайти кілька варіантів цієї послуги і зупинитися на найбільш привабливою для вас.

Також людям будь-якого віку сподобається «зніматися в кіно». На захід привозиться спеціальне обладнання, завдяки якому гості потрапляють в «доповнену реальність» і можуть отримати фото з коханим кіногероєм або короткий ролик.

Якщо вибрати пісочне шоу, виступ ілюзіоніста або кріо-шоу, то ви отримаєте справжній інтерактив, де кожен з гостей спробує фізичну магію і незабутні враження.

Багато молодят кажуть про те, що дорослим гостям часто подобається бармен-шоу. Це розвага два в одному: можна подивитися на трюки бармена і тут же спробувати приготовані їм коктейлі.

Карбування монет (монетну шоу) є не у всіх містах, але виглядає ефектно: молодята і гості охоче позують з молотом в руках, на виході виходять пам’ятні сувеніри з металу.

Всі перераховані активності можна знайти в каталозі порталу my-svadba.ru. На сайті є великий розділ, присвячений весільній програмі, де можна вибрати артистів різних жанрів, виїзні шоу і т. Д.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *