Samsung Galaxy Note 10 8 – ідеально підійде для весільного селфі!

Життя сучасної людини неможливо уявити без інноваційних технологій і різного роду гаджетів: телефонів, планшетів та ін. Якщо ви хочете здивувати своїх гостей, то ви просто зобов’язані звернути увагу на новітні технології, щоб не просто йти в ногу з часом, а зробити ваше весілля модною і оригінальною.

Головний “помічник” – смартфон. Samsung Galaxy Note 10 8 – ідеально підійде для весільного селфі!

Смартфони гостей можна активно використовувати на весіллі, адже вони завжди під рукою! Ми можемо запропонувати такі ідеї:

На початку весілля можна оголосити конкурс на саму креативну фотографію з молодятами, а в кінці розіграти призи, транслюючи знімки на мультимедіа екрани в банкетному залі.

  • Провести конкурс на кращий Селфі, в якому учасникам дають завдання зробити фото з кимось або чимось: нареченою, її букетом і т.п.
  • За допомогою телефонів влаштувати смс-голосування на вгадування статі первістка молодої пари.
  • Провести конкурс на найшвидший дзвінок або смс – хто швидше додзвониться або відправить молодятам фотографію.
  • Організувати SMS-чат з привітаннями для молодят, тексти яких виводити на екран.

Інтернет і соціальні мережі можна активно використовувати на весільному святі. Повідомте гостям ваш весільний хештег, наприклад # ленаюра2016, за допомогою спеціальних стендів і табличок. Нехай гості роблять фото з цим хештегом і завантажують їх у інстаграмм. Фото, яке набрало найбільше лайків, стане кращим, а тому, хто його зробив, можна вручити приз.

Крім того, досить популярними стали інстабокси, за допомогою яких гості можуть моментально роздрукувати фото, зроблене з весільним хештегом. Так кожен гість отримає на пам’ять про весільне фото, а альбом молодят поповниться веселими і динамічними знімками, зробленими гостями.

Екрани вже давно використовуються на весіллях. На них найчастіше показують красиву історію кохання молодят – зняте до весілля Love Story. Крім цього, на екрани можна транслювати прибуття і зустріч молодят, їх перший танець і інші значущі етапи весілля.

Раніше всі ці речі робили за допомогою проекційних екранів, тепер же їм на зміну приходять голограмні екрани, “ширяють” в повітрі. За допомогою них можна продемонструвати гостям будь-відеоконтент: історію знайомства молодят, весільний міні фільм, змонтований високошвидкісним відеомонтажем, і ін.

Фотобудка, Xbox і «танцюючі голови» – креативні розваги для гостей

Не знаєте, чим розважити гостей на весіллі? Серед численних розваг для гостей ми хочемо виділити такі цікаві варіанти:

 

Фотобудка, в якій гості та молодята зможуть зробити веселі та креативні фото.

Атракціон “Танцюючі голови”, за допомогою якого гості зможуть створити невеликий тематичний ролик зі своєю участю.

За допомогою телевізора і Xbox Kinect можна влаштувати конкурс, в якому гості розважаться і позмагаються, використовуючи власне тіло замість джойстика!

Проекції – ефектний декор весільного простору. Якщо раніше проектори використовували лише для транслювання love-сторі, то зараз технології зробили крок далеко вперед, надаючи справжній простір для творчості, зокрема в сфері оформлення весільного простору.

Так за допомогою проекторів можна “розфарбувати” нудний підлогу, стелю або стіни весільного залу, проектуючи на них красиві квіткові візерунки, весільну монограму, фото молодят та ін.

Більш цікавий варіант – відеомеппінг, який являє собою проектування відеозображень на будівлі, об’ємні декорації або окремі предмети: колони, арки та ін. Зазвичай для цього використовують мінімум 2-3 проектора, за допомогою яких створюють гарні картини, надаючи весільного простору ефектності і динамічності.

У сфері весільної відеозйомки також з’явилися нові технології, що дозволяють створювати незвичайні відеоматеріали:

  • Весільна аерозйомка за допомогою квадрокоптера – безпілотного літального апарату, яка дозволяє зняти весілля з висоти пташиного польоту.
  • Зйомка за допомогою камери “360 градусів”, яка дозволить відобразити відразу всі сторони весільного простору, так що можна буде побачити і молодят, і гостей.

Як бачите, за допомогою сучасних технологій і гаджетів можна урізноманітнити весільну програму і створити на весіллі по-справжньому креативну і веселу атмосферу.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *