Санта Дімопулос та Володимир Самсоненко

14 жовтня

Санта Дімопулос та Володимир Самсоненко


18 вересня 2012 року під вінець пішла Санта Дімопулос, колишня учасниця гурту «ВІА ГРА». Її обранцем став бізнесмен Володимир Самсоненко.

Напередодні весілля пара влаштувала шикарну передвесільну вечірку в одному з кращих готелів Риму. Весільна церемонія відбулась в унікальному місці -  в замку, який був побудований ще в 13-му столітті Одескальки-Орсіні. Замок розташований на південному березі озера Браччано. Раніше ця велична будівля була військовою фортецею та резиденцією самого Папи Римського.

За весь час святкувань наречена змінила кілька суконь: на дівич-вечорі була в червоному, на урочистій церемонії в розкішній весільній сукні від знаменитого дизайнера Vera Wang. Зачіску Санти прикрашала довга фата. З прикрас на дівчині були сережки з діамантами, які, до речі, подарував їй наречений на день народження.

На весілля було запрошено понад 100 гостей. Дружкою на весіллі була світська левиця Наталя Окунська. Пригощали переважно морепродуктами та італійськими винами. Розважали гостей російський шоу-мен Олександр Ревва, Тіматі і група Hi Fi. Співали й самі молодята, вони виконали пісню, яку написали спеціально до дня весілля.

 

 

Переглядів: 645