Селфі або як повідомити всім, що ви заручена

Селфі або як повідомити всім, що ви заручена

В даний час найпростіший та популярний спосіб розповісти всім про те, що вам зробили пропозицію руки і серця – це публікація селфі з каблучкою в соціальних мережах. Наречені з усього світу завантажують в Інстаграм фотографії свого колечка і отримують привітання в перші ж секунди після пропозиції. І, звичайно ж, кожна дівчина мріє зробити ідеальне фото, яке підкреслить і красу її кільця, і витонченість її руки, і шикарний манікюр. Однак це не завжди можливо зробити, особливо в перші хвилини після того, як вам зробили пропозицію, тому радимо не поспішати, а спочатку прочитати наші поради.

  1. Освітлення.

Для того, щоб ваше колечко шикарно виглядало на фотографії, вам знадобиться як можна більше світла. В ідеалі вам варто вийти на вулицю, так як при денному світлі Селфі з кільцем буде виглядати краще за все. Або ж ви можете просто підійти до вікна і зробити фото там. Не варто фотографувати своє кільце в туалеті, коридорі та інших малоосвітлених місцях, так як кадр буде виглядати розмитим.

  1. Якість.

Сьогодні гарні та якісні фотографії можна зробити не лише за допомогою професійного фотоапарату, але й на свій мобільний телефон. Lg optimus l3 E400 чудово підійде для фонографування селфі, та зробить фотографію яскравою та загадковою.

  1. Поза для фотографії.

Якщо ви переглянете селфі з кільцем, які вже зробили інші наречені, то напевно звернеть увагу на те, що фото, де рука лежить на якомусь предметі, виглядає набагато привабливіше, ніж фотографія руки з розчепіреними пальцями. Тому виберіть для себе те положення, при якому ваша рука буде виглядати найбільш витончено.

  1. Манікюр.

Всі враження від чудового кільця на фотографії може зіпсувати ваш поганий манікюр. Звичайно, терміново бігти в салон краси не варто, але мінімальні приготування вам знадобляться: якщо нігті нерівні, підрівняйте їх за допомогою пилочки, підфарбуйте їх, якщо лак полупився. Нічого страшного, якщо ваші нігті не будуть нафарбовані, головне, щоб під ними не було бруду. Якщо ж ваш манікюр залишає бажати кращого і за короткий час ви ніяк не можете виправити цю ситуацію, зробіть фото так, щоб нігті не потрапили в кадр.

  1. Фон.

У Інстаграмі можна побачити величезну кількість селфі з кільцем на тлі клавіатури. Зробіть що-небудь особливе! Покладіть руку на букет квітів, декоративну подушку, якусь гарну фотографію або малюнок.

Як бачите, лише кілька простих секретів та ідей для фотографій можуть виявитися дуже корисними для того, щоб зробити ідеальне селфі з обручальною каблучкою. Пам’ятайте, що перше враження відіграє важливу роль, тому якщо вам не подобається фото, яке у вас вийшло, не варто його викладати в Інстаграм. Краще зробити новий кадр на наступний день, ніж потім переживати, що ви могли б зробити фото кращим.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *