Тепле та затишне весілля в коричневому кольорі

Тепле та затишне весілля в коричневому кольорі

Колір гарячого какао, молочного або гіркого шоколаду, міцної кави, кориці, дерева все це багатогранний коричневий колір. Весілля, оформлене в коричневій гамі, получається дуже теплим і затишним, його зігріваюча атмосфера огорне всіх своєю ніжністю і розташовує гостей до невимушеного приємного спілкування. 

Наречена може обрати весільне плаття бежевого кольору або кольору слонової кістки, яке може бути оформлене контрастним коричневим кольором. Також можна доповнити свій образ коричневими аксесуарами браслет, пояс до плаття, туфлі. 

Тепле та затишне весілля в коричневому кольорі

У букеті гармонічно будуть дивитись квіти в м’яких бежево-коричневих тонах, це можуть бути орхідеї, тюльпани, жоржини, троянди або ж лілії. Якщо хочеться щоб весільний букет нареченої був яскравим аксесуаром потрібно обирати червоно-коричневу палітру. 

Для нареченого відмінно підійде костюм шоколадного відтінку, краватка та бутоньєрка повинні з ним гармоніювати, для них можна вибрати теж коричневий колір, але злегка іншого тону. 

Дружби та дружки просто повинні бути одіті в тепло-коричневі наряди. Дружки можуть обрати однакові плаття доповнивши їх туфлями коричневого кольору. Для дружбів костюм може підійти чорний, однак краватки чи метелик мають бути коричневого кольору. Бонбоньєрки та букети для дружок рекомендується зробити з тих самих квітів, що присутні в загальному декоруванні весілля. 

Гості цілком можуть підтримати стилістику весілля і одягнутися в різні відтінки шоколадного кольору. Виглядати буде це просто чудово! 

Для весільних запрошень можна вибрати поєднання білого і коричневого кольорів, або ж бежевого з світло коричневим. Декорувати запрошення можна ленточками, бусинками, бісером, пір’їнками та мереживом. 

На додаток банкетні картки, план розсадження гостей, бонбоньєрки, а також книга побажання гостей все повинно бути оформлене в шоколадних кольорах. 

Столи на бенкеті можуть бути накриті темними скатертинами коричневого кольору, або ж навпаки, білого або бежевого, але з коричневими серветками або доріжками. Квіткові композиції повинні складатись з живих квітів, якщо скатертини були обрані коричневі, то квіти мають бути в світлих тонах, для білих скатертин потрібно зробити контраст з квітів коричневого кольору. Центральні композиції, які розставлені в залі, потрібно розбавити іншими, більш яскравими квітами, інакше все може злитися в одну темну кольорову пляму.

Тепле та затишне весілля в коричневому кольорі

А ось для торта коричневий колір колір шоколаду і кориці просто ідеальний. Торт може складатись з декількох шарів, чим більше тим краще! Прикрасити його можна квітами чи бантами. Також на фуршеті можна поставити інші солодощі, такі як капкейки, оформлені в коричневій кольорові гаммі. 

На такому весіллі шоколадний фонтан буде не лише смачним солодким задоволенням для гостей, а й прекрасною декорацією шоколадного кольору. Стільки варіацій, колірних сполучень і смачних, карколомних десертів. Шоколадний колір весілля підійде для наречених з впевненим, спокійним та романтичним характером.