ТОП 10 найдорожчих весільних суконь знаменитостей

ТОП 10 найдорожчих весільних суконь знаменитостей

Кожна наречена мріє виглядати чудово та казково в найголовніший день життя. Багато хто погодиться, що вимагають уваги і зачіска, і макіяж, але весільна сукня – перш за все. Від чого відштовхуватися при виборі сукні: фасону, кольору, довжини, а може бути … ціни? Пропонуємо Вам першу десятку списку «Найдорожчі весільні сукні», де розмістилися знаменитості останніх 100 років в своїх вінчальних нарядах.

ТОП 10: Весільна сукня Дженіфер Еністон – 45 000$

Весільну сукню для Дженніфер Еністон на церемонію з Бредом Піттом в 2000-му році було вибрано з колекції Лоуренса Стіла (Lawrence Steele). За словами близьких людей, вартість наряду майже досягала 45 000$. Пара розлучилася через 5 років шлюбу.

ТОП 10: Весільна сукня Дженіфер Еністон - 45 000$  Весільну сукню для Дженніфер Еністон на церемонію з Бредом Піттом в 2000-му році було вибрано з колекції Лоуренса Стіла (Lawrence Steele). За словами близьких людей, вартість наряду майже досягала 45 000$. Пара розлучилася через 5 років шлюбу.

 

ТОП 9: Весільна сукня Торі Спеллінг – 48 000$

Зірка серіалу «Беверлі Хіллз.90210″ Торі Спеллінг в 2004-му році вийшла заміж за Чарлі Шанья. Сукня нареченої від Беджлі Мишка (Badgley Mischka) коштувала майже 50 000$, все ж весілля обійшлося батькам в кругленьку суму – 1 000 000$. Плаття було пошито цілком вручну з використанням тисячі шпильок. Розлучилися молоді люди через рік.

ТОП 9: Весільна сукня Торі Спеллінг – 48 000$  Зірка серіалу «Беверлі Хіллз.90210

 

ТОП 8: Весільна сукня Кеті Холмс – 50 000$

Весілля Кеті Холмс і Тома Круза відбулася в 2005-му, де наречена блищала в наряді від Армані за півсотні тисяч доларів. Свого часу ця церемонія наробила багато шуму своїм розмахом і шиком. Через 6 років актори розлучилися.

ТОП 8: Весільна сукня Кеті Холмс - 50 000$  Весілля Кеті Холмс і Тома Круза відбулася в 2005-му, де наречена блищала в наряді від Армані за півсотні тисяч доларів. Свого часу ця церемонія наробила багато шуму своїм розмахом і шиком. Через 6 років актори розлучилися.

 

ТОП 7: Весільна сукня Грейс Келлі – 65 000$

Зараз можна з упевненістю сказати, що весільна сукня Грейс Келлі є ідеалом чи, в крайньому разі, еталоном для весільних нарядів королівських осіб. Зокрема, для Кетрін Міддлтон. Американська актриса, в подальшому – Принцеса Монако – Грейс Келлі вибрала чудовий весільний наряд від дизайнера Хелен Роуз (Helen Rose), за сумісництвом кравець кіностудії MGM (Metro-Goldwyn-Mayer). Плаття було пошито за всіма канонами стилю того часу: пишна спідниця, довгий рукав, закрите декольте.

ТОП 7: Весільна сукня Грейс Келлі - 65 000$  Зараз можна з упевненістю сказати, що весільна сукня Грейс Келлі є ідеалом чи, в крайньому разі, еталоном для весільних нарядів королівських осіб. Зокрема, для Кетрін Міддлтон. Американська актриса, в подальшому - Принцеса Монако - Грейс Келлі вибрала чудовий весільний наряд від дизайнера Хелен Роуз (Helen Rose), за сумісництвом кравець кіностудії MGM (Metro-Goldwyn-Mayer). Плаття було пошито за всіма канонами стилю того часу: пишна спідниця, довгий рукав, закрите декольте.

 

ТОП 6: Весільна сукня Мадонни – 80 000$

У весільній сукні від Стелли МакКартні (Stella McCartney) за 80 000$ Мадонна вийшла заміж за Гая Річі в 2008-му році.

 ТОП 6: Весільна сукня Мадонни - 80 000$  У весільній сукні від Стелли МакКартні (Stella McCartney) за 80 000$ Мадонна вийшла заміж за Гая Річі в 2008-му році.

 

ТОП 5: Весільна сукня Вікторії Бекхем – 100 000$

Екс-солістка групи «Spice Girls» Вікторія Бекхем на весілля обрала вишукане вбрання від Віри Вонг (Vera Wang) кольору шампань. Доповнювала образ золота діадема з діамантами, яка зараз розміщена в аукціонному домі Бонхем Хаус (Лондон). Шлейф сукні досягав 6 метрів.

ТОП 5: Весільна сукня Вікторії Бекхем - 100 000$  Екс-солістка групи «Spice Girls» Вікторія Бекхем на весілля обрала вишукане вбрання від Віри Вонг (Vera Wang) кольору шампань. Доповнювала образ золота діадема з діамантами, яка зараз розміщена в аукціонному домі Бонхем Хаус (Лондон). Шлейф сукні досягав 6 метрів.

 

ТОП 4: Весільна сукня Кетрін Зета-Джонс – 140 000$

Голлівудська красуня Кетрін Зета-Джонс вийшла заміж за Майкла Дуглас в 2000-му році. Сукню нареченої було індивідуально пошито Крістіаном Лакруа (Christian Lacroix) і коштувала 140 000$

ТОП 4: Весільна сукня Кетрін Зета-Джонс - 140 000$  Голлівудська красуня Кетрін Зета-Джонс вийшла заміж за Майкла Дуглас в 2000-му році. Сукню нареченої було індивідуально пошито Крістіаном Лакруа (Christian Lacroix) і коштувала 140 000$

 

ТОП 3: Весільна сукня Принцеси Діани – 150 000$

Дизайнерами сукні виступали Девід і Елізабет Емануель (David and Elizabeth Emmanuel), весь наряд був увінчаний перлами і мереживом. Найбільш видатною деталлю образу нареченої став 7,3 метровий шлейф.

ТОП 3: Весільна сукня Принцеси Діани - 150 000$  Дизайнерами сукні виступали Девід і Елізабет Емануель (David and Elizabeth Emmanuel), весь наряд був увінчаний перлами і мереживом. Найбільш видатною деталлю образу нареченої став 7,3 метровий шлейф.

 

ТОП 2: Весільна сукня Меланії Кнаус – 200 000$

Модель зі Словенії Меланія Кнаус в 2005-му стала дружиною магната нерухомості Дональда Трампа. Природно, у нареченої настільки багатої людини і сукня має бути відповідною.

ТОП 2: Весільна сукня Меланії Кнаус - 200 000$  Модель зі Словенії Меланія Кнаус в 2005-му стала дружиною магната нерухомості Дональда Трампа. Природно, у нареченої настільки багатої людини і сукня має бути відповідною.

 

ТОП 1: Весільна сукня Кейт Міддлтон – 400 000$

Весільна сукня Кейт Міддлтон, створена з шовку і мережива, виглядала істинну королівською. Таким вишуканим і витонченим плаття було створено Сарою Бартон (Sarah Burton), креативним директором будинку Alexander McQueen. Троянди на мереживі – символ Англії, чортополох (репях) – Шотландії, трилисник – Ірландії, а нарциси – Уельсу. Чудове поєднання для королівського весілля.

ТОП 1: Весільна сукня Кейт Міддлтон - 400 000$  Весільна сукня Кейт Міддлтон, створена з шовку і мережива, виглядала істинну королівською. Таким вишуканим і витонченим плаття було створено Сарою Бартон (Sarah Burton), креативним директором будинку Alexander McQueen. Троянди на мереживі - символ Англії, чортополох (репях) - Шотландії, трилисник - Ірландії, а нарциси - Уельсу. Чудове поєднання для королівського весілля.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *