Трішки про таймінг

Трішки про таймінг

Кожне весілля – особливе! У кожної пари свої уявлення про це ідеальному дні, однак, існує перевірений роками та сотнями молодят таймінг. Невеликий і короткий план, що буде представлений в цій статті – умовний. Дотримуватися йому чи ні – вирішувати вам. Ми просто розповімо про самий практичний і зручний сценарій весільного дня.

Ранок нареченої

Старт зборів розраховується виходячи з двох моментів: початок реєстрації і часу, що знадобиться стиліста на те, щоб підготувати наречену.

Зустріч нареченого і нареченої. Фото в готелі і прогулянка по місту.

Можна, звичайно і не по місту, а в студію заїхати або в кафе. Маршрут фото прогулянки складається з побажань пари, рад фотографа і коригувань організатора. Пробки, транспортна доступність, можливість потрапити на закриті майданчики – все це краще обговорювати в команді і заздалегідь. Так само радимо продумувати запасні варіанти на випадок негоди або інших форс-мажорів.

А ще є варіант провести весь день на одному майданчику. Готельні комплекси ідеально підходять для таких цілей. Таким чином можна зекономити дорогоцінний час з пересувань по місту на зайву годину сну, а то і всі три.

Трішки про таймінг на весіллі

Реєстрація

Приїхати в РАЦС або на майданчик, де буде проходити виїзна церемонія слід заздалегідь, мінімум за пів години. Це час знадобиться для оформлення документів і / або для того, щоб перевести дух і привести себе в порядок після прогулянки.

Гостей же краще покликати за годину до початку виїзної церемонії. Так все точно встигнуть зібратися вчасно і познайомитися один з одним під час welcome.

Розпис в РАЦС йде за чіткими правилами, а ось виїзну можна побудувати в більш спокійному режимі. Пів години на саму церемонію і ще стільки ж на привітання і пам’ятні фото. До речі, такий ось формат відмінна альтернатива для тих, хто думає, чим би зайняти гостей на час власної фото прогулянки. Зробіть без відволікання на рідних і близьких все потрібні вам кадри до реєстрації. У гостей не буде довгої перерви між діями весільного дня. Після реєстрації всі тут же відправляються на банкет.

Банкет

Оптимальний час: 5-6 годин програми. Цього часу вистачить, щоб як слід повеселитися і не встигнути стомитися. Можна, звичайно і більше, але ось тільки закон про тишу ніхто не відміняв, тому, всі основні частини шоу-програми бажано закінчити до 11 вечора. Формат, а також програма будуть залежати від ведучого і виходити з ваших побажань. Важливо тільки пам’ятати, що чекати точного проходження хвилина в хвилину не варто. Обумовлюється приблизний план, а далі йде робота ведучого, який буде відштовхуватися від реакції залу і коригувати програму на ходу, якщо того вимагатимуть обставини.

Фінальна точка

Салют, винесення торта – найпопулярніші варіанти фінального акорду весільного дня. Порадьтеся з організатором, він точно запропонує ідеальний варіант, що вписується в загальну стилістику весілля.

Якщо весілля закінчується пізно вночі або ж десь далеко за містом, то слід подбати про розвезення гостей! Це, так би мовити, постскриптум весілля.

Звичайно ж, все що було розписано вище, можна змінювати і варіювати все на свій розсуд. Мрієте про розписи на заході? Будь ласка! Чи не хочете виїзну і бажаєте разом з гостями прогулятися по парку – обов’язково зробіть це! Весілля – це ваше свято і тільки вам вирішувати, яким він буде. А якщо наш схематичний таймінг сподобається і допоможе комусь із вас, ми будемо раді!

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *