Весілля 2016 року. Яке воно?

Весілля 2016 року. Яке воно?

Свято, яке буквально потонуло в народних прикметах і забобонах, це весілля. Ті, кого чекає весілля у високосному 2016 році, бажають знати точно: чи буде шлюб щасливим та вдалим? Давайте розберемось, що обіцяє весілля у високосному році з погляду церкви, народних повірїв, нумерології і астрології. 

Вдалі дні для весілля в 2016 році

З погляду церкви весілля у високосному 2016 не відрізняється від одруження в будь-який інший рік. Святий Касян, який перейшов на бік нечистого, підстерігає необережних людей в «зайвий» день року 29 лютого. У цей день, особливо в темний час доби, краще перебувати вдома. 
Всі інші дні року не відрізняються від звичайних. Для вінчання досить дотримуватися загальних церковних канонів: не можна вінчатися в Великий піст та у всі інші пости, напередодні великих свят, в середу і п’ятницю. В давнину ті, хто вінчалися у високосний рік, просили священика перед вінцем вимовити фразу: «Вінчаю вінцем, а не високосним кінцем».

 
Народна мудрість про весіллях у високосному році

У народі до весіль у високосний рік ставлення однозначне – шлюб буде нещасливим, ніяких винятків немає. З погляду народних повірїв вдалі дні для весілля в 2016 році відсутні протягом всіх 366 днів. 
Цікаво, що статистика свідчить: у високосні роки кількість весіль набагато менша, ніж в інші місяці та роки. Тим не менш, весілля грали в старовину і грають в наш час. Єдине, кількість весільних святкувань скорочували до мінімуму. 

Поганою прикметою для весілля у високосний рік вважалися святкування в будинку нареченої. У народі довгий рік вважався роком нареченої. Вважалося пристойним і доречним сватання з боку дівчат. Сватанню з боку дівчини, вчинене 29 лютого, відмовити було не можна. І цим правом дівчата дійсно користувалися! Хоча сумнівно, що така пропозиція сьогодні буде прийнятою. Для тих, хто не відрізняється марновірством і не вірить ні в які прикмети, переваги очевидні – буде простір для вибору дати весілля в РАГСі, вільні кращі фотографи, а агентства раді надати найкращі шлюбні послуги. Істинно віруючим також не слід звертати увагу на забобони, які однозначно засуджуються церквою.

Весілля 2016 року. Яке воно?


Який місяць вибрати для одруження в 2016 році? 

На основі вікового досвіду весіль в народі розроблений своєрідний рейтинг місяців, сприятливих і не дуже, для шлюбних союзів. 

Січень. Суворий січень дуже несприятливий для наречених. Вважається, що жінки, які вступили в шлюб в січні, ризикують рано овдовіти. 
Лютий. Шлюб, вкладений в лютому, обіцяє довге щастя, вірного і люблячого чоловіка. 
Березень. Березневий шлюб загрожує розлученням з рідним гніздом, життя на чужині. Подружжя чекає від’їзд, народження дітей в чужих краях. Інший варіант у них не буде свого будинку, тільки життя «по чужих кутках». 
Квітень. Мінливий квітень принесе нерівніcть і нестабільність подружнього життя, багато сварок і примирень, розлук і зустрічей. Нудно не буде, але стабільності у квітневому шлюбі немає. 
Травень. Погана репутація цього місяця для вкладання шлюбу відома повсюдно. Молоді будуть «все життя маятися». Більш точних негараздів народні прикмети не обіцяють. Вважається, що подібне ставлення пов’язано з особливостями селянського укладу на Русі – травень місяць найголодніший, важкий і повний праць для селян. Ті ж труднощі обіцяли і молодим. 
Червень. Народні повір’я обіцяли молодятам, які одружилися в червні, «медове» життя. Один з найбільш сприятливих місяців для пишного і багатого весілля, а в подальшому для радісного і щасливого спільного життя. 
Липень. Сім’ю, створену в липні, чекають лише радощі в повній мірі. Спільне життя буде насичене і повне, але радості буде стільки ж, скільки і труднощів. 
Серпень. Місяць, який обіцяє молодим гармонію. Подружжя чекає любов, дружба, взаєморозуміння і взаємна підтримка. 
Вересень. Вересневий шлюб повинен захистити подружжя від бід і нещасть, подарувати їм стабільне, надійне і спокійне життя. 
Жовтень. Шлюб, укладений в жовтні, чекають труднощі, нелегке життя. 
Листопад. Тих, хто одружиться в листопаді, чекає матеріальне благополуччя. Багатство, достаток.
Грудень. Це дуже щедрий до подружжя місяць. Він подарує родині не тільки матеріальний достаток, але любов і ніжність на довгі роки. 

Які дні для укладення шлюбу рекомендує нумерологія? 

Вважається, що відповідну дату для одруження можна вирахувати. Нумерологія – наука загальновизнана і поважна. За допомогою нумерології дізнаються характер людини за датою народження, сприятливість певної дати для укладення договорів і здійснення значущих вчинків. Обійти увагою таку значущу подію, як одруження,  нумерологи не могли. 


Отже, як обчислити сприятливі дати для весілля в 2016 році за допомогою нумерології? Розглянемо обчислення на конкретному прикладі. Для початку потрібно визначити для себе дату весілля. 
Наприклад, 7 серпня 2016 року.

 1. Переводимо дату в числа: 07.08.2016.
 2. Складовими між собою кожну цифру дати, виключаючи нулі: (0) 7+ (0)+ 8+ 2+ (0)+ 1+ 6 =24. У результаті повинна зявитися одна цифра, тобто підсумок 24 нас не влаштовує, . Тому ми знову складаємо цифри двозначного відповіді: 2+4=6. Шість є тою цифрою, яка є номером дати весілля 7 серпня 2016 року.
 3. Далі дивимося значення числа за законами нумерології.
  Число 1. День, який сприяє масштабним починанням, укладенню договорів і контрактів. Один з найбільш відповідних для створення нової сімї днів.
  Число 2. Нумерологія радить утриматися від активних вчинків. Все, що добре розпочнеться сьогодні, закінчиться плачевно, і, навпаки, неприємності приведуть до удачі. Для вступу в шлюбний союз день несприятливий. Свято є ймовірність розпочати з дрібних неприємностей.
  Число 3. Символізує трикутник «минуле-сьогодення-майбутнє», підходить для свят, веселощів і подорожей. День, досить сприятливий для одруження. 
  Число 4. Число завершення розпочатих справ, коли не заохочуються починання, веселощі і свята. День, не самий відповідний для весілля. 
  Число 5. Число, яке не містить стабільності, але наповнене щастям і несподіванками. День, сприятливий для ризикованих справ тільки з благими намірами. Шлюб, укладений по любові в день «пятірки» буде вдалим. Для фіктивного шлюбу день украй невідповідний. 
  Число 6. Символ надійності й обгрунтованості. Всі обдумані і довгоочікувані вчинки рекомендується здійснювати в цей день. Найменші сумніви погублять будь-які дії, вчинені в день числа 6. Дата підходить для укладення обдуманого бажаного шлюбу. 
  Число 7. Символізує знання, пізнання таємниць і всього прихованого. Період духовності та інтелектуального знання. Весілля в день «сімки» стає днем ​​щастя, відправною точкою для взаємного відкриття подружжям один одного. Щаслива дата для одруження. 
  Число 8. Знак надійності, благополуччя, успіху. День під знаком «8» створений для важливих справ і великих починань. Шлюбу, укладеного під числом 8, супроводжує благополуччя, матеріальний успіх і достаток. 
  Число 9. Сприяє успіху, початку перспективних справ, налагодженню нових контактів. Шлюб, укладений під знаком «девятки», буде шлюбом двох амбітних людей, що обєдналися для досягнення нових високих цілей. День, успішний для одруження. 

Поради астрологів по укладенню шлюбу в 2016 році.

Астрологія наука давня і поважна. В Індії день весілля може призначити тільки дипломований астролог, вивчивши гороскопи майбутнього подружжя і положення зірок. Існують загальні правила для вибору дня одруження незалежно від року. Вибір йде від протилежного, тобто, шляхом виключення днів, для весілля невідповідних. 

Розрахувати точно несприятливий день для кожного конкретного шлюбу може тільки професійний астролог. Фахівці вирахували сприятливі дні для весілля в 2016 році з точки зору астрології. На жаль, астрологи також вважають високосні роки вкрай несприятливими для весіль. Всі дні в січні, березні, квітні, травні, липні, серпні, вересні та жовтні несприятливі. Залишається досить обмежений вибір, причому в ньому не враховані дні церковних свят і дні тижня. Лютий 14, 18, 20 і 25 числа. Червень 25 число. Листопад 3 число. Грудень 6 і 11 числа. 
Вибрати день, вдалий з усіх точок зору, досить важко. Тим не менш, всі релігії, філософські течії і психологи сходяться в одному доля людини в його руках. Доля щасливого шлюбу в руках двох люблячих людей. Не важливо, в який день укладено шлюб, все рівно він буде таким, яким його зроблять наречені.