Весілля на воді – яскрава, неординарна та гарна подія в житті наречених

Весілля на воді – яскрава, неординарна та гарна подія в житті наречених

Весілля – це незабутня та важлива подія в житті кожної закоханої пари. Але як її відсвяткувати, щоб здивувати гостей і назавжди зберегти в своїй пам’яті романтичність і красу цього торжества? Бути може провести цей день в ресторані? Хоча в замкнутому приміщенні досить тісто, душно, так і вельми банальне це місце для весілля. Може тоді відпочити на природі? Свіже повітря, розкішні пейзажі, простір – краса! А що якщо поєднати ресторан з природою? Наприклад, можна відсвяткувати весілля на теплоході, адже немає нічого романтичніше, ніж провести день з коханою людиною і близькими людьми на воді.

Що дарує молодим і гостям водна прогулянка?

Весілля на теплоході – це оригінальний спосіб відсвяткувати свято, яке подарує молодятам і гостям незабутні емоції та спогади. Танці на відкритій палубі, фотографії на тлі бурхливої ​​річки або моря, білосніжні вітрила, привітальні гудки від мимо проїжджають річкових трамваїв і прогулянкових теплоходів – всі ці миті не тільки перетворять весілля в справжню казку, але і назавжди залишаться в пам’яті людей, що побували на цю подію . До того ж оренда теплохода замінить банальне катання на весільному лімузині, в який, до речі, помістяться не всі гості, на тиху водну прогулянку, яка подарує кожному комфорт, розкішні пейзажі і воістину романтичні почуття.

Переваги весілля на воді

Крім незабутніх емоцій, весілля на воді має також чимало переваг. По-перше, теплохід – це дійсно оригінальне місце для весілля, яке підкреслить особливість і унікальність свята. По-друге, таке весілля повністю виключає присутність сторонніх людей. Адже як часто буває, що свято молодих супроводжують абсолютно незнайомі люди. Звичайно, така подія може бути сильно затьмарене, особливо якщо цікавий перехожий виявиться вельми неадекватним і агресивним людиною. По-третє, весілля на теплоході буде оточена свіжим повітрям, завдяки чому атмосфера виявиться чистою і затишною.

Оренда теплохода Срібна Хвиля на весілля стане прекрасним початком сімейного життя. Щоб весілля було незвичайним, можна його провести за різними сценаріями його проведення: тематичне свято, в класичному стилі або з яскравими мотивами сучасності.

Як орендувати теплохід для весілля: кроки

  1. Визначити кількість гостей.
  2. Визначити бюджет заходу. Захід на теплоході по вартості можна порівняти зі святкуванням в ресторані: принципова відмінність бюджету буде полягати лише в доданої вартості оренди за годину.
  3. Вибрати відповідний теплохід.
  4. Укласти договір оренди.
  5. Вибрати страви і узгодити меню. Це робиться після підписання договору, за 10-14 днів до заходу, коли точно відомо кількість гостей і інші моменти майбутньої події.
  6. Прибути на причал в день відправлення. Теплохід, як правило, подається за 20-30 хвилин до часу відправлення, в залежності від завантаженості причалу і необхідності додаткової підготовки перед початком.

Весілля на воді – яскрава, неординарна та гарна подія в житті наречених, яку варто провести під великими враженнями та багатими спогадами.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *