Весілля учасника “Танці з зірками” Євгена Кота

Весілля учасника “Танці з зірками” Євгена Кота

18 січня 2019 року хореограф Женя Кот та його кохана Наталя Татаринцева одружилися. Пара розписалася, обмінялася красивими обручками,  однак подружжя вирішило не влаштовувати в цей час весілля, вони вирішили перенести святкування в теплу пору року.

Обраниця Жені Кота – відома спортсменка, семиразова чемпіонка України з художньої гімнастики, чотириразова чемпіонка світу з танців на пілоні. Молоді люди познайомилися в 2015 році на проекті «Україна має талант». Наталя брала участь в шоу і стала фіналісткою, а Женя був її режисером-постановником. Як пара вони разом три з половиною роки.

Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота

Молодята провели красиву церемонію одруження на Таїті. «Ми два роки мріяли про це свято і уявляли собі, яким він буде. І ось кращий момент нашого життя трапився. Ми щасливі!» – зізнався Євген Кот.

«Церемонія пройшла на пляжі найромантичнішого острова на землі – Муреа. Це ідеальне місце для весільних церемоній», – зізнається Наталя.

Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота Весілля учасника "Танці з зірками" Євгена Кота

Подружжя об’єднали весілля з медовим місяцем: «Ми подорожували до сусідніх островів, це і був наш медовий місяць. Плавали з акулами, годували рибок, спостерігали за смішними маленькими крабами, яких там дуже багато. Насолоджувалися приголомшливими пейзажами: природа в цих місцях неймовірна, чого тільки варті види пальм! Їли найсмачніше кокосове морозиво за спеціальним рецептом шеф-кухаря готелю. Захоплювалися видом тропічних квітів і жадібно вдихали їх аромат. Це була магічна тиждень, кожну хвилину якій хотілося перетворити у вічність!»

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *