Весільна фотокнига – ідеальна оправа для Ваших спогадів

Весільна фотокнига – ідеальна оправа для Ваших спогадів

Створювати весільні фотоальбоми сьогодні вже не модно, це минуле століття. Зараз молодята вибирають стильні та оригінальні по дизайну весільні фотокниги. Вони на довгі роки збережуть пам’ять про таку значущу подію в житті двох закоханих, як весілля. В такому оформленні все весільні фото будуть радувати Вас ще більше, ніж в традиційному альбомі.

Види фотокниг

У США і Європі фотокниги давно увійшли в розряд невід’ємних атрибутів сімейного життя молодої подружньої пари. Їх створюють ще з 80-х років. Але для нашого суспільства це новинка – цікава, несподівана і дуже практична. Зараз багато фотографів пропонують створення фотокниги за результатами весільної зйомки. Таким чином фотохудожники залучають нових клієнтів і самовиражаються.

Весільна фотокнига може мати різне оформлення. Це може бути поліграфічна книга з твердою обкладинкою або ж фотознімки в палітурці. За розміром вони теж бувають як невеликі, так і портретної величини. Також листи в книзі можуть бути пластиковими, саме на них і наноситься знімок. Такі листи ніколи не зімнуться, як це може статися з поліграфічними фотознімками, які по фактурі нагадують журнальні листи.

Створення фотокниги може відбуватися за стандартним дизайну або за індивідуальним побажанням клієнта. Персональне оформлення весільної фотокниги, звичайно, більше підійде для конкретно взятої пари молодят, але цей варіант і більш дорогий. Ця фотокнига буде тільки Вашою, вона буде нагадувати про прекрасний день весілля, і ні у кого більше не повториться жоден елемент вашого фотографічного шедевра. Розворот у фотокниги цілісний. Дизайнер може підібрати для нього кілька знімків для колажу, щоб надрукувати на щільному фотопапері.

Весільна фотокнига - ідеальна оправа для Ваших спогадів

Фотоальбом або фотокнига?

Головною перевагою фотокниги є довговічність всіх знімків. Їх ніхто не помне і не порве під час численних переглядів Вашими друзями або родичами. Крім того, вас ніхто не ставить в рамки загальноприйнятого стандарту друку – при створенні весільної фотокниги молодята самі вибирають розмір знімків, який буде використовуватися.

Оскільки сьогодні в моді мінімалізм, це ж настрій можна прийняти за основу для фотокниги. Досить просто розташувати всі знімки в своєрідний сюжет, і результат перевищить усі Ваші очікування. Це буде лаконічно, зрозуміло і логічно. Якщо Вам дозволяють можливості, замовляючи для себе фотокнигу з весільними фото, подбайте і про своїх батьків, замовивши для них маленькі фотокниги – точні копії Вашої великої. Надалі Ви зможете продовжити цю чудову весільну традицію і створити цілу сімейну бібліотеку фотокниг. Весільна, потім дитяча, книга подорожей – всі вони будуть дороги для Вас тими спогадами, які таять в собі. І, безумовно, оригінальні фотокниги прикрасять інтер’єр вашого будинку.

Пройдуть роки, а Ваша фотокнига з весілля буде все в тих же яскравих фарбах розповідати про історію Вашого кохання. А Ви знову і знову зможете відчути незабутнє відчуття захоплення одне одним. Така фотоісторія стане відмінним доповненням до Вашого весільного відеоархіву. Подаруйте собі можливість створити першу і саму дорогу серцю сімейну фотокнигу.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *