Запрошення на весілля на замовлення та ручної роботи Україна

Обрати місто:

Коли мова заходить про весільну поліграфію, першими згадуються запрошення - святково оформлені листівки, які прийнято відправляти всім, кого майбутнє подружжя хочуть бачити на своєму весіллі. Дійсно, без них не обходиться жодне весілля. Запрошення - це одночасно і знак хорошого тону і «візитка» Вашого весілля, яка створює перше враження - найсильніше і найважливіше. Не так давно вітчизняна поліграфія в єдиному варіанті пропонувала молодим парам банальні «картонки» із зображеннями обручок на тлі пляшки шампанського. Їх можна зустріти і зараз: якщо подобається, чому б і ні? Тим часом, сьогодні на ринку з'явилося безліч більш оригінальних варіантів. Різниться і текст, і формат, і оформлення, і навіть папір. Вона може бути напівпрозорої, «під старовину», будь-якого кольору, простим або дизайнерським ... Ну, а для найвимогливіших клієнтів - тих, кому хочеться чогось особливого - існує індивідуальне замовлення.

Крім запрошень, існує ще цілий ряд поліграфічних товарів і послуг, створених спеціально для майбутнього подружжя. Це всілякі плакати, жартівливі сувої, дипломи, почесні грамоти та інші розважальні елементи, які зазвичай використовуються в ході весілля. Якщо раніше над створенням всього цього, озброївшись фломастерами і ватманом, працювали самі молоді, їх друзі і родичі, то зараз такого роду продукцію можна купити або замовити у професіоналів. Багато подібних речей зроблені настільки майстерно, що, безсумнівно, прикрасять ваше перше сімейне гніздечко в якості сувенірів. Та й гості - особливо мами і тата - будуть щиро раді такій пам'ятної шанувальникам.

Популярністю користуються також весільні бейджі для учасників весілля, на яких вказані не тільки імена і прізвища, а й ступінь споріднення з боку нареченого або нареченої. Вони покликані полегшити процес знайомства двох сімей і уникнути плутанини, яка часто трапляється при першій зустрічі. До бейджами ви можете замовити розсадкові картки, якими позначаються місця за столами. Вирішені в єдиному стилі, запрошення, бейджики і картки можуть скласти дуже гармонійну картину і по-своєму прикрасити банкетний зал. І звичайно ж, не забудьте про етикетки на спиртне з іменами і фотографіями молодят: шампанське, горілка, коньяк - все буде оформлено в єдиному унікальному стилі. Цей, здавалося б, незначний елемент святкового столу створює додаткове відчуття свята гостям і молодятам.

Сучасна весільна поліграфія допоможе втілити ваші творчі фантазії в реальність, зробить найважливіше весілля в житті кожної людини більш яскравим, барвистим і емоційним, допоможе згадати деталі свята і через багато років. Справжні професіонали своєї справи з радістю візьмуть на себе частину того величезного кількості обов'язків, яке звалюється на ваші плечі.