Весільні сюрпризи – чим здивувати гостей і молодят?

Весільні сюрпризи – чим здивувати гостей і молодят?

Весілля – це не тільки святковий день для молодят, але і веселий захід для гостей. Тому будь-які сюрпризи і несподіванки будуть дуже до речі. Вони можуть бути приготовлені близькими для нареченого і нареченої або самими молодятами – для гостей в знак вдячності.

Портал «Моє весілля» розглянув деякі варіанти весільних сюрпризів, які будуть доречні на будь-якому весіллі, незалежно від масштабу.

Ретроспектива кохання

Дуже оригінально виглядає на будь-якій весільні церемонії показ слайд-шоу на проекторному екрані з фотографіями нареченого і нареченої в дитинстві. В ході презентації знімки найперших днів життя змінюються фотографіями з дитячих ранків, школи, шкільного балу, студентського життя… Нарешті на екрані з’являються спільні знімки молодих – перші побачення, зустрічі і останні фотографії, зроблені перед весіллям. Ретроспектива супроводжується ліричної композицією. Такий сюрприз не залишить, мабуть, байдужим нікого з присутніх, а для самих молодят це буде оригінальний і несподіваний подарунок на весілля.

Весільні сюрпризи - чим здивувати гостей і молодят?

Тест-опитування

Напередодні весілля можна провести невеликий тест-опитування: задавати нареченому і наречену окремо одні і ті ж питання про історію їхнього знайомства, особисті уподобання, думки і переживання, пов’язаних з весіллям. Всі відповіді слід записувати на диктофон, а на весіллі включити вже змонтовану запис, коли на один і той же питання звучить відповідь нареченого, а потім – нареченої. Напевно молодятам буде цікаво почути, що відчувала або переживала друга половина в той чи інший момент, які думки відвідували, яке враження справив один на іншого. Присутнім також буде вкрай цікаво послухати романтичну історію, розказану самими нареченим і нареченою. Звуковий монтаж можна пустити в якості аудіо супроводу для слайд-шоу. В результаті вийде реальне кіно про історію кохання, яке напевно викличе у всіх бурю емоцій.

Deus ex machina

Крилатий вислів, що означає несподівану розв’язку ситуації, в перекладі з грецького мовою звучить як «бог з машини». Тільки на весіллі це буде шоу-торт з сюрпризом всередині. Це неймовірно веселий і динамічний подарунок, який припаде до душі всім, не тільки молодятам, а й гостям. Тільки уявіть собі: в кульмінаційний момент в бенкетний зал вноситься триярусний бутафорський торт, з якого несподівано з’являється танцюрист або танцівниця. «Начинкою» може бути, втім, хто завгодно: артист, фокусник або клоун.

Весільні сюрпризи - чим здивувати гостей і молодят?

Сюрпризи для гостей

Останнім часом в Україні стає все більш популярною традиція, яка прийшла до нас з Європи: дарувати на знак вдячності гостям невеликі подарунки-сувеніри. У цій справі головне – проявити оригінальність, це повинен бути несподіваний стильно оформлений сюрприз. Подарувати можна що завгодно: наприклад, невеликі коробочки з різнокольоровими цукерками всередині – на зразок M&Ms, повітряну кульку з сюрпризом або барвисто оформлені записки з теплими побажаннями кожному гостя. Можна запропонувати гостям пограти, наприклад, поворожити на картах. Замовте напередодні весілля в поліграфічної студії карти з фотографіями гостей і самих молодят і напишіть на кожній яке-небудь таємниче пророцтво. Нехай гості під час весілля поворожать та спробують таким нетривіальним способом зазирнути в майбутнє, однак прогнози повинні бути неодмінно добрими і позитивними.

Портал «Моє весілля» вважає, що способів урізноманітнити весільну церемонію існує безліч. Головне – підійти до цієї справи творчо і з душею, тоді весілля напевно запам’ятається як бенкетом, але і яскравими незвичайними моментами.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *