Весільні запрошення – з чого розпочати і як правильно замовити

Весільні запрошення – з чого розпочати і як правильно замовити

Коли наречені вже вибрали дату, визначились з декоруванням і місцем, де буде проводитись весілля, варто задуматися про весільні запрошення для гостей. Запрошення на весілля це перше, з чого розпочинається весілля для запрошеного гостя. Весільне запрошення виконує інформативну та декоративну функції. З тексту запрошення гості отримують всю потрібну інформацію про місце та час проведення весілля, по дизайну зрозуміють, в якому стилі буде оформлене весілля.

Саме перше з чого потрібно розпочати розробку це дизайн зовнішнього вигляду запрошення. Обов’язково дизайн запрошення повинен збігатися з тематикою весілля, це може бути певна кольорова гамма, дизайн (романтичний, історичний, молодіжний, виноградний і т. п.) або сезонність. Варто переглянути фотографії в інтернеті для натхнення, або ж постаратись зібрати всі свої побажання і передати їх дизайнерові, а вже він намалює для індивідуальний макет. Якщо весілля не буде прив’язане до певної тематики, можна зосередитись, щоб запрошення передавало характер молодят і просто подобалося їм обом. Весільні запрошення - з чого розпочати і як правильно замовити

Наступним кроком варто продумати про текст на запрошенні. Постарайтесь включити в нього всю необхідну інформацію, яка може згодитися гостю місце і час проведення весілля, схема проїзду, побажання по дрес-коду, подарунку, а також надати контакти організатора весілля або іншої людини, яка буде відповідальною за захід. Крім того, також можна вказати дату, до якої гість повинен сповістити про те, чи буде він присутній на заході. Текст, який буде вставлений в запрошення, може бути самим різним строгий та офіційний, лагідний та дружній, веселий та рифмований. Важливо, щоб текст відповідав одному стилю з запрошенням, та гармонійно відповідав загальній тематиці весілля. 

Виготовленню запрошень повинно бути приділено достатньо часу. Адже, передати готові запрошення гостю необхідно не пізніше ніж за 2 тижні до весілля, їх розробка може зайняти від 3-х днів до 3 тижнів, залежно від складності. Весільні запрошення - з чого розпочати і як правильно замовитиЗапрошення на весілля ручної роботи потрібно набагато більше часу на виготовлення, ніж прості друковані листівки. Тому, щоб вкластись в встановленні терміни, варто розпочати розробку запрошень завчасно. 

І саме делікатне питання скільки наречені готові витратити на весільну поліграфію. Вартість дизайну і друку запрошень в друкарні буде істотно нижче, чим ціна авторських запрошень ручної роботи. Якщо молодята захочуть виготовити запрошення самостійно, то доведеться витратитися лише на матеріали. Щоб бажання і можливості співпали, нареченим варто обрати оптимальний для них варіант, виходячи з відведеного бюджету. 

Весільні запрошення це перший подарунок від наречених гостям, адже часто весільні запрошення гості залишать собі як пам’ятку про весілля. Тому вони повинні бути красивими, оригінальними та певної мірою символізувати закоханих молодят. Щоб весільне запрошення охарактеризовувало молоду пару, в ньому повинні бути акценти, які будуть про це нагадувати. Це можуть бути елементи декору або ж особливості написання тексту.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *