Координатор, весільний розпорядник Україна

Обрати місто:

Весільний координатор - відповідальна людина за своєчасні дії на весіллі. Весільний розпорядник - фахівець, який допомагає молодятам пройти спільну підготовку до весілля і вирішити всі питання, також він бере на себе координацію весілля.

Весільний організатор - це фахівець з організації весілля від нуля, починаючи від розробки концепції весілля, підбором ресторану і всього весільного персоналу (ведучий, фотограф, весільний декор, флорист, поліграфії і т.д.). Організатор несе повну відповідальність за якість надаваних персоналом послуг. Координатор весілля організовує весілля повністю «під ключ», бере на себе всі організаційні питання, також він може брати на себе і послуги координації весілля. Так само можна замовити як повну так і часткову організацію весілля.

Весільного координатора можна назвати або ж прирівняти як особистого адміністратора всього весілля. Весільний координатор стане правою рукою зі зборів ранку нареченої (відповідає на дзвінки і відкриває двері стиліста-візажиста і іншим) і якщо буде потрібно до супроводу останнього гостя з банкету (виклик таксі і посадка в машину) і абсолютно все, що стосується в проміжку цього часу. Весільний координатор відповідає за сам процес весільного дня і стежить за таймінгом - розкладом, координує, направляє, керує, підказує, допомагає іншим, стежить за підготовкою і успішністю всіх підрядників до 100% готовності, що надаються.

Обов'язки весільного розпорядника і координатора.

Весільний координатор виконує обумовлені, встановлені молодятами умови / вимоги / потреби координації весільного дня. Весільний координатор контролює / займається розстановкою посадочних карток, організовує час гостей в ресторані поки ви ще в дорозі, показує фото зону, проводить ознайомлення з програмою банкетного вечора, під час дарування подаровані букети розставляє в вази і гостей супроводжує по списку до своїх місць організовано. А так же столик дарування за бажанням може трансформувати в кенді бар, стежить за своєчасною подачею торта, і допомагає в багатьох інших процесах!

Що б ваш весільний день був не тільки щасливим, а й ідеальним, допоможе вам в цьому ваш особистий адміністратор (координатор, розпорядник) весілля. Як вам уже стало зрозуміло з прочитаного - це дійсно дуже важливий діюча людина і надійне плече. Найчастіше в весільний день буває не мало «приємних» сюрпризів і різних форс-мажорних обставин, якраз таки які здатний вирішити тільки ваш координатора весілля. Вести адміністрування буде самостійно нареченій, або її мамі (сестрі, подрузі) і розпорядок всього весілля дуже нелегко, якщо присутніх гостей більш ніж 30 осіб. Тому знадобиться хоча б один фахівець. А якщо гостей більше 50 то знадобиться 2 координатора, на весілля з присутністю більше 70 гостей знадобиться 2-3 координатора, що б день зробити по-справжньому без переживань і нервування молодят.