Весільний костюм нареченого: вибираємо колірну гамму

Весільний костюм нареченого: вибираємо колірну гамму

Сучасні наречені піклуються про свій весільний образ не менш, ніж нареченої. І тому коли приходить час вибирати костюм, вони так само вимогливо і скрупульозно займаються його покупкою. І часом не тільки вибір фасону викликає складності, але і колірна гамма весільного костюма. Портал «Моє весілля» розповість, як вибрати колірну палітру весільного костюма.

Світлі відтінки весільних костюмів

В яких випадках світлі відтінки краще?

  • кращий для них час – літо і весна. У ці пори року світла палітра буде найбільш доречна, тому що темна тканина притягує сонячні промені, а значить нареченому буде дуже жарко при високій температурі
  • світлі костюми візуально краще виглядають на брюнета
  • актуальними є молочні, пісочні відтінки, колір топленого молока і т. д.

Темні відтінки весільних костюмів:

  • зручні і найбільш доречні в холодні пори року
  • це класика, яка завжди виглядає стильно. Темні костюми підкреслюють елегантність чоловіків
  • актуальні на сьогодні кольори: коричневий, сірий, темно-синій
  • костюми темних кольорів можна урізноманітнити яскравими аксесуарами, що зробить їх більш виразними Весільний костюм нареченого: вибираємо колірну гамму

Вибух кольору – тенденція, яка стає все більш популярною

Оригінальні наречені, які хочуть виділитися на весіллі, віддають перевагу яскравим кольорам весільних костюмів і таким же аксесуарам. Найчастіше ідея покупки яскравого кольорового костюма з’являється у молодят, які планують організувати стилізоване весілля. На такому весіллі всі складові, починаючи від декору і закінчуючи нарядами молодої пари, повинні поєднуватися та гармоніювати. До речі, колірна палітра 2017 року представлена ​​різноманітними тканинами з ефектом блиску. А ось, який відтінок вибрати залежить тільки від Вас.

Гармонія нарядів молодят

Весільний портал «Моє весілля» також радить пам’ятати про гармонію нарядів нареченого і нареченої. Зверніть увагу на колір, текстуру тканини і, звичайно, на аксесуари. Якщо немає єдності в самих нарядах, то гармонію можна забезпечити за рахунок маленьких деталей. Наприклад, актуальна в 2017 році жилетка для нареченого може поєднуватися за кольором з весільним букетом нареченої або її біжутерією. Краватка або метелик можуть бути підібрані під сумочку, рукавички або інші аксесуари нареченої.

Весільний костюм нареченого: вибираємо колірну гамму

Ще один момент – костюм і аксесуари до нього. Образ нареченого повинен бути цілісним. Зверніть увагу на тканину, а також стиль вбрання. Наприклад, сьогодні стають все більш популярними ретро-костюми. Тим не менш, при покупці до нього аксесуарів, будьте дуже уважні: бутоньєрка, краватка (шийна хустка або метелик), туфлі, ремінь – все повинно поєднуватися між собою. Тільки в цьому випадку можна говорити про створення якісного стилю.

Як бачите, є багато правил, на які можна спиратися при виборі кольору костюма. Однак головний критерій при покупці весільного вбрання для нареченого – Ваше бажання і смак. Довіряйте собі! Успіхів!

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *