Весільний розпорядник – насолоджуйтесь весіллям!

Весільний розпорядник – насолоджуйтесь весіллям!

До появи весільних розпорядників в Україні всі клопоти по підготовці весілля – від подачі заяви в РАЦС до випровадження гостей – покладалися на плечі самих молодят, їхніх батьків та друзів. На весіллі головними «доглядачами» виступали свідки, батьки молодят і тамада. Саме в їх обов’язки входило розподіл запрошених по машинам, пошук білих ниток для потерпілої сукні нареченої та заспокоєння злегка випивших гостей.

Для чого потрібен весільний розпорядник?

Все це настільки природно для нас, що можливо виникне питання: для чого тоді потрібен розпорядник на весілля? На нашому порталі «Моє весілля» ми пропонуємо познайомитися з роботою весільного розпорядника.

Отже, весільний координатор необхідний для того, щоб не відходити від запланованого сценарію весілля: нікуди не запізнитися, нічого не упустити, уникнути плутанини. Розпорядник Вашого весілля повинен тримати в голові план весілля, керувати процесом, направляти всіх учасників заходу.

Думаємо, що таке не під силу звичайній людині, а професіонал зобов’язаний впоратися з усіма труднощами, що виникають. Казусні ситуації відбуваються абсолютно на кожному весіллі. Вдаючись до послуг весільного розпорядника, Ви можете забути про всі проблеми і турботи, та повністю розслабитись, насолоджуючись весіллям.

Весільний розпорядник - насолоджуйтесь весіллям!

Що входить в обов’язки весільного розпорядника?

Не розгубитися у важкій ситуації і моментально вирішити всі проблеми може тільки той, у кого є професійний досвід організації заходів і особисті зв’язки в сфері проведення весіль. Такою людиною і є весільний розпорядник.

Подумайте, що Ви зробите, якщо у одного з автомобілів весільного кортежу раптом виникне серйозна несправність, кого запросите замість хворого ведучого, як проявите себе, якщо наречена зламає каблук? Ці та багато інших питань готовий вирішити весільний координатор.

Однак організатор весілля не тільки вирішує проблеми, він налаштовує всіх учасників заходу на потрібний лад, контролює порядок подачі страв і черговість виступу запрошених колективів.

Будучи джерелом всіляких хитрощів і секретів підготовки весілля, весільний розпорядник робить все можливе і неможливе, щоб Ваше одруження стало ідеальним у всьому аж до дрібниць.

Де знайти організатора весілля?

Будь-яке гарне весільне агентство за бажанням клієнта пропонує послуги особистого координатора. Причому багато надають цю послугу безкоштовно при замовленні «Весілля під ключ».

Ви можете вибрати вподобаного Вам координатора з кількох запропонованих кандидатур весільних розпорядників. Ми радимо зупинити свій вибір на тому, хто буде Вам найбільш симпатичний, навіть якщо Ви не знайомі з досвідом роботи менеджера. Справа в тому, що набагато цікавіше і продуктивніше спілкуватися з людиною, приємним у всіх відносинах. Вже з самого початку організатор щодня буде близько співпрацювати з Вами: обговорить сценарій весілля, врахує всі побажання і запобіжить потенційні неприємності.

Незважаючи на всі пропозиції Вашого весільного розпорядника, не соромтеся виявляти ініціативу, вносити свої поправки, коригувати сценарій заходу. Це Ваше весілля, так нехай воно буде таким, яким його хочете бачити Ви!

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *